Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tūkstančiai žmonių siekia įsidarbinti „McDonald's“

„McDonald's“ užkandinė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „McDonald's“ užkandinė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasaulį ištikus finansų krizei itin daug žmonių Didžiojoje Britanijoje neteko darbo. Bedarbiai, nerasdami kvalifikuoto darbo, savo prašymais užplūdo greitojo maisto restoranų tinklą „McDonald's“.

Tvirtas pozicijas visuomeninio maitinimo sektoriuje Didžiojoje Britanijoje turintis „McDonald's“ atskleidė, kad bendrovės valdomuose 1200 restoranų buvo specialiai išsaugota 6 tūkst. darbo vietų ilgą laiką darbo nesusirandantiems žmonėms. Tokių priemonių imtasi po to, kai į restoranų administraciją per pastaruosius keletą mėnesių suplūdo dešimtys tūkstančių darbo prašymų.

Pranešama, kad šiuo metu įsidarbinti „McDonald's“ restoranuose kasdien mėgina po 1500 britų.Įdomiausia tai, kad didelė dalis prašiusių darbo turi aukštąjį išsilavinimą. Anksčiau „McDonald's“ laikytas viena mažiausiai trokštamų britų darboviečių. Šie restoranai laikomi viena pigiausių vietų pavalgyti.

Pranešama, kad šiuo metu įsidarbinti „McDonald's“ restoranuose kasdien mėgina po 1500 britų.

Didžiosios Britanijos Lidso universiteto atliktas tyrimas parodė, kad vadinamieji „McJobs“ (darbai „McDonald's“ tinkle) – svarbi socialinio mobilumo priemonė, mat tūkstančiai naujų darbuotojų, tapusių šios komandos nariais, atrado perspektyvas net turėdami menką kvalifikaciją siekti karjeros.

Pasak „McDonald's“ viceprezidento Davido Fairhursto, tyrimo duomenys rodo, kad darbas šio tinklo restoranuose toli gražu nėra prasčiausia išeitis, kaip kad anksčiau sklandė kalbos.

„Didelės organizacijos, tokios kaip „McDonald's“, investuoja į darbuotojus, juos moko, suteikia kvalifikaciją. Už tai darbuotojai dirba entuziastingai, o jei nutaria palikti organizaciją, gali sėkmingai siekti karjeros, turėdami gerą pradžią“, – tvirtiname pranešime.

Šiuo metu trys ketvirtadaliai greitojo maisto giganto darbuotojų yra jaunesni nei 21-erių. 4 tūkst. iš jų šiuo metu studijuoja anglų kalbą arba matematiką.

Didžiosios Britanijos Vyriausybės duomenimis, darbo centrų ir tokių darbdavių kaip „McDonald's“ bendradarbiavimas sąlygojo 130 tūkst. asmenų grįžimą į darbo rinką. Planuojama, kad ateityje mažiausiai ketvirtadalį į populiarų greito maisto restoranų tinklą įsiliesiančių darbuotojų sudarys bedarbiai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką