Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2015 gegužės 8d. 21:59

Turtingiausias JAV kongresmenas: mūsų šalies neturtingieji kelia pavydą pasauliui

Darrellas Issas
facebook.com nuotrauka / Darrellas Issas

Pajamų nelygybė JAV egzistuoja, tačiau mažiausias pajamas gaunančių amerikiečių gyvenimo sąlygos kelia pavydą kitų pasaulio šalių neturtingiesiems. Taip TV kanalui „CNN“ pareiškė turtingiausiu JAV kongresmenu laikomas respublikonų atstovas iš Kalifornijos Darrellas Issas.

„Jeigu jūs nuvyktumėte į Indiją ar aibę kitų Trečiojo pasaulio šalių, tai išvystumėte dvi problemas: didesnę pajamų ir turto nelygybę bei mažesnę galimybę pakilti iš žemiausio visuomenės sluoksnio į aukštesnįjį“, – tikino kongresmenas ir pridūrė, kad JAV egzistuoja gera prieiga prie kokybiško išsilavinimo valstybinėse mokymo įstaigose.

„Amerika yra turtingiausia šalis Žemėje, nes mes sugebėjome sutelkti kapitalą ir sugebėjome padaryti taip, kad mūsų neturtingieji keltų pavydą pasauliui“, – teigė D.Issas.

Amerika yra turtingiausia šalis Žemėje, nes mes sugebėjome sutelkti kapitalą ir sugebėjome padaryti taip, kad mūsų neturtingieji keltų pavydą pasauliui, – teigė D.Issas.

Asmeninis D.Isso turtas 2013 m. siekė 448,4 mln. JAV dolerių.

Kongresmeno komentarui apie tai, jog neturtingiesiems JAV lengva kilti socialiniais laiptais, pritaria ne visi.

Štai Otavos universiteto profesoriaus Mileso Corako atliktame tyrime atskleista, jog sunkiai finansiškai besiverčiantiems amerikiečiams išeiti iš skurdo ir nedidelių pajamų rato yra gerokai sunkiau negu kitų išsivysčiusių šalių gyventojams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką