Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Utenos trikotažui“ vadovaus Gintaras Bareika

Gintautas Bareika
Gintautas Bareika
0
A A

Bendrovės „Utenos trikotažas“ viršūnėse – permainos. Nuo kitos savaitės jai pradeda vadovauti Gintautas Bareika (nuotr.), turintis ilgametę vadovavimo didelėms įmonėms patirtį. Jis pakeis pasitraukiantį N. Vilūną, vadovavusį įmonei nuo 2008 m. rugsėjo.

"Kiekvienas darbo pakeitimas yra iššūkis, tobulėjimas žmogui kaip asmenybei, profesionalui. Tikiuosi, kad mano įgytos žinios ir patirtis puikiai pravers siekiant tiek ilgalaikių, tiek trumpalaikių „Utenos trikotažo“ tikslų. Žinau, kad manęs laukia dideli iššūkiai ir esu visiškai jiems pasirengęs“, –  sakė Gintautas Bareika.

Koncerno SBA finansų viceprezidento ir AB „Utenos trikotažas“ valdybos pirmininko Algirdo Šabūno teigimu, kiekviena įmonė yra kaip gyvas organizmas, kuris norėdamas ne tik išgyventi, bet ir sėkmingai vystytis, turi nuolat keistis, drąsiai pasitikti naujus iššūkius ir nebijoti elgtis kitaip, nei visi rinkos žaidėjai.

Jis yra baigęs Vilniaus Universitetą, kur įgijo ekonomikos magistro laipsnį, ilgą laiką sėkmingai ėjo vadovaujančias pareigas AB „Kaišiadorių paukštynas“, AB „Vilniaus paukštynas“, SEB banke.

„Esame dėkingi pasitraukiančiam „Utenos trikotažo” vadovui N. Vilūnui už puikų darbą, ypač sunkiu įmonei metu, ir linkime sėkmės pasitinkant naujus iššūkius”, – sakė A. Šabūnas.

„Utenos trikotažas” vieninteliai Lietuvoje turi teisę savo produkciją papuošti aplinkai palankiu ženklu, geriau žinomu kaip Europos Sąjungos gėlė.  Bendrovė yra viena didžiausių Rytų Europoje, kuri turi visą gamybos ciklą: iš įmonėje pagaminto ir nudažyto trikotažo čia pat siuvami moteriški, vyriški ir vaikiški apatiniai bei viršutiniai drabužiai, laisvalaikio bei sportinė apranga.

Didžiąją produkcijos dalį AB “Utenos trikotažas” eksportuoja žinomiausiems Europos prekybos tinklams. Lietuvių pamėgtomis apatinio trikotažo ir miego drabužių linijomis „Rokas“, „Gunda“ bei „Eko“, prekiaujama „Aprangos“ ir „Miglės“ parduotuvėse, didesniuose „Maxima“ prekybos centruose  bei  partnerių tinkle visoje Lietuvoje.

informacija
VISAGINO LINIJA, UAB
Vadovas: Algis Makūnas Darbuotojų sk.: 724 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
UTENOS TRIKOTAŽAS, AB
Vadovas: Algirdas Šabūnas Darbuotojų sk.: 808 2015m . Pajamos: 10 - 20 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką