Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už šaltą vandenį karštam vandeniui ruošti skolingi gyventojai turės sumokėti per metus

Sutvarkius pirmąją vandenvietę, Šiaurinės miesto dalies gyventojai gaus geresnės kokybės vandenį.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Šilumos tiekėjui numatyta pareiga tokiems vartotojams susikaupusius, bet neapmokėtus šalto vandens kiekius proporcingai paskirstyti per 12 ateinančių mėnesių ir įtraukti į sąskaitas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiabučių namų gyventojai, kurie liko skolingi už šaltą vandenį karštam vandeniui ruošti, už jį turės sumokėti dalimis per ateinančius 12 mėnesių. Tai įtvirtinta lapkričio 1 dieną įsigaliosiančiose energetikos ministro Arvydo Sekmoko patvirtintose naujos redakcijos Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėse.

„Kai kurios šilumos ir vandens tiekimo įmonės iki šiol nesugebėjo pasirašyti sutarčių su gyventojais, kurie nusprendė už karštą vandenį atsiskaityti pagal daugiabučio namo įvadinius šilumos ir šalto vandens skaitiklių rodmenis (2-asis būdas). Dėl to šių daugiabučių namų gyventojai liko skolingi už šaltą vandenį karštam vandeniui ruošti“, – teigiama Energetikos ministerijos išplatintame pranešime.

Jame pabrėžiama, kad nuo šiol šilumos tiekėjui numatyta pareiga tokiems vartotojams susikaupusį, bet neapmokėtą šalto vandens kiekį proporcingai paskirstyti per 12 ateinančių mėnesių ir įtraukti į sąskaitas.

Kol nebus pasirašytos naujos sutartys, tokie gyventojai už karštą vandenį mokės taip, kaip ir dauguma vartotojų, t. y. pagal bute esančio skaitiklio rodmenis ir stabilų cirkuliacijos mokestį (1-asis būdas).

Daugiabučių namų gyventojų teisės pakeisti karšto vandens tiekėją ar apsirūpinimo karštu vandeniu būdą joks įstatymas neriboja – vadovaudamiesi taisyklėse nustatyta tvarka, tai jie gali padaryti bet kada.

Temos Vanduo
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką