Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už verslo plėtrą – valstybės padėka

Apdovanojimų akimirka
BFL/Vykinto Skaraičio nuotr. / Apdovanojimų akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Padėkoti verslo atstovams už sėkmingai įgyvendintus verslo projektus, pasiektus rezultatus, indėlį, kuriant šalies ekonomiką, Ūkio ministerija jau dešimtus metus iš eilės rengia Verslo dieną ir geriausiems šalies verslininkams teikia apdovanojimus „Už nuopelnus verslui“.

Šiemet įmonės pretendavo į devynias nominacijas: „Drąsios investicijos“, „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“, „Inovatyvių sprendimų lyderis“, „Socialinis inovatorius“, „Sėkminga verslumo iniciatyva“, „Jaunas ir verslus“, „Versli moteris“, „Regiono verslo lyderis“, „Nauji pramoniniai sprendimai“. Iš gautų paraiškų Ūkio ministerijos sudaryta komisija konkursui kiekvienoje nominacijoje atrinko po tris geriausias įmones. Taip pat balsą turėjo ir visuomenė, už pasirinktą įmonę balsuodama viename iš naujienų portalų. Iš viso konkurse susirungė 24 pretendentės.

Apdovanojimų vakarą pradėjo garsiausias Lietuvos akordeonistas Martynas Levickis bei styginių kvartetas „Sinchronium“. Vakarą vedė Edmundas Jakilaitis. Vakaro svečius pirmasis pasveikino premjeras Algirdas Butkevičius: „Noriu pasveikinti nominantus už kūrybiškumą, veržlumą, už idėjų gausą. Džiaugiuosi didžiule konkurencija“.

Iš Algirdo Butkevičiaus rankų pirmąjį vakaro apdovanojimą už nominaciją „Regiono verslo lyderis“  atsiėmė UAB „BOEN Lietuva“, nurungusi UAB „Juodeliai“ bei UAB „Lanksti linija“.

Ko reikia sėkmingam verslui?

Idėjos realizacijai reikalingas tikėjimas. Komanda, suburta apie lyderį, turi tikėti, kad pasiseks, kad produktas bus reikalingas visuomenei“.

„Ko reikia sėkmingam verslui? Svarbu surasti sėkmės formulę. O verslo pagrindas – idėja. Idėjai reikalingas žmogus – idėjos generuotojas. Idėjos realizacijai reikalingas tikėjimas. Komanda, suburta apie lyderį, turi tikėti, kad pasiseks, kad produktas bus reikalingas visuomenei“, – kalbėjo ūkio ministras Evaldas Gustas.

Nominacijoje „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ bendroves „Aurika“ ir „Ruptela“ nurungė ir iš Evaldo Gusto rankų apdovanojimą atsiėmė lazerių įmonė „Altechna“.

Nominacijoje „Nauji pramoniniai sprendimai“ konkuravo cheminių produktų gamybos įmonė „Achema“, verslo konsultacijų bendrovė „Columbus Lietuva“ bei didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė „Lietuvos geležinkeliai“.

Dėl produktyvių ir aplinką tausojančių sprendimų apdovanojimą iš „MG Baltic“ koncerno vadovo Dariaus Mockaus atsiėmė „Columbus Lietuva“.

Sėkmingiausia verslininkė – Daiva Daugvilienė

Ketvirtoji nominacija – „Versli moteris“. Į ją pretendavo UAB „Ex prompto“ vadovė Laima Vėželienė, atidariusi kavinę „Vero cafe“, Tarpautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) vadovė ir įkūrėja Daiva Daugvilienė bei statybų įmonės „Vidista“  savininkė Vida Maišėnienė. Apdovanojimą atsiėmė Daiva Daugvilienė. Laimėtoją paskelbė Dainius Liulys, Pigu.lt vadovas.

Matavimo ir kitų prietaisų gamintoja UAB „Eltesta“ atsiėmė laimėtą apdovanojimą nominacijoje „Inovatyvių sprendimų lyderis“. Ji džiaugėsi pasirodžiusi geriau už konkurentes UAB „Itero IT“ bei UAB „Mantinga Food“.

BFL/Vykinto Skaraičio nuotr./Apdovanojimų akimirka
BFL/Vykinto Skaraičio nuotr./Apdovanojimų akimirka

Nominacijos „Drąsios investicijos“ laimėtoja –  UAB „Aurika“ nurungusi UAB „A. Žilinskio ir ko“ bei UAB „Germanika“. Apdovanojimą „Aurikos“ atstovės įteikė žymiausias Lietuvos lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Nominacijoje „Sėkminga verslumo iniciatyva“ už sėkmingą verslumą ugdančią ir populiarinančią veiklą, projektą ar iniciatyvą dalyvavo AB DNB bankas,  UAB „Prekybos centras internete“ bei VĮ „VIF“ ( „Verslauk Invest Fondas“). Apdovanojimą portalo Delfi.lt vadovas Vytautas Benokraitis įteikė DNB banko prezidento patarėjui Šarūnui Nedzinskui.

Nominacijoje „Socialinis inovatorius“ buvo renkama įmonė ar organizacija, įgyvendinanti socialinių inovacijų sprendimus ir juos pritaikiusi savo veikloje, pavyzdžiui, išteklius taupančius sprendimus, teigiamą poveikį aplinkai darančius sprendimus. Į ją pretendavo UAB „Callcredit Operations“, AB „Lietuvos energija“ bei AB „Šiaulių energija“. Prizą laimėtojai AB „Šiaulių energija“ įteikė „Unicef“ vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė.

Paskutinėje nominacijoje – „Jaunas ir verslus“ – buvo renkamas savo verslą turintis jaunas (iki 29 m.) verslininkas, sėkmingai plėtojantis savo verslą ne trumpiau kaip dvejus metus ir pasiekęs gerų rezultatų. Į nominacijos apdovanojimą pretendavo Ugnius Adomaitis (UAB „Aradas ir Ko“ vadovas), Paulius Sladkevičius (UAB „HACBEE“ vadovas) bei Aurimas Vainauskas ir Vytautas Alekna (UAB „Maina & Co“ vadovai).

Akordeono virtuozas Martynas Levickis įteikė apdovanojimą Ugniui Adomaičiui iš UAB „Aradas ir Ko“.

informacija
ŠIAULIŲ ENERGIJA, AB
Vadovas: Česlovas Kasputis Darbuotojų sk.: 275 2015m . Pajamos: 20 - 30 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką