Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 27d. 13:26

Vadovauti „Iki“ kitą savaitę pradeda Emilis Lazarovas Stefanovas

Prekybos centras „Iki“
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Prekybos centras „Iki“

Prekybos tinklus „Iki“, „IKI Express“ ir „IKI Cento“ Lietuvoje ir Latvijoje valdančios UAB „Palink“ generaliniu direktoriumi nuo rugpjūčio taps Emilis Lazarovas Stefanovas, rašoma pranešime žiniasklaidai. Iki šiol jis vadovavo „REWE“ grupei priklausantiems prekybos tinklams „BILLA“ Bulgarijoje ir Rumunijoje. „Iki“ generalinio direktoriaus pareigas E L.Stefanovas perims iš iki šiol jas ėjusio Marcelio Haraszti, kuris karjerą ir toliau tęs „REWE“ grupėje. E. L. Stefanov turi 23 metų patirtį prekybos sektoriuje, yra dirbęs kompanijose „Reckitt Benckiser“, „METRO Cash & Carry“ ir kt. Nuo 2003 metų jis vadovavo „REWE“ grupei priklausančioms kompanijoms „BILLA Bulgarija“ ir „BILLA Rumunija“.

E. L. Stefanov turi 23 metų patirtį prekybos sektoriuje, yra dirbęs kompanijose „Reckitt Benckiser“, „METRO Cash & Carry“ ir kt. Nuo 2003 metų jis vadovavo „REWE“ grupei priklausančioms kompanijoms „BILLA Bulgarija“ ir „BILLA Rumunija“.

M.Haraszti vadovavo UAB „Palink“ nuo 2008 metų. 2011 metais kompanijos rezultatai buvo vieni geriausių per visus 20 veiklos Lietuvoje metų. „Džiaugiuosi, kad per tokį sunkų ekonominės krizės laikotarpį mes sugebėjome sėkmingai tęsti kompanijos plėtrą ir „Iki“ tapo daugiausiai parduotuvių turinčiu prekybos tinklu Lietuvoje. Dabar jau esu pasirengęs naujiems iššūkiams „REWE“ grupėje ir tvirtai tikiu, kad naujas generalinis direktorius kartu su komanda sukurs daug naujų „Iki“ sėkmės istorijų“, – sakė M. Haraszti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką