Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vakarų laivų gamyklos“ įmonių grupę papildė nauja įmonė

„Vakarų laivų gamyklos“ dukterinė kompanija statys du naujus daugiafukcius laivus.
VLG nuotr. / „Vakarų laivų gamykla“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šių metų rugsėjo mėnesį Klaipėdoje AB „Vakarų laivų gamykla“ ir suomių bendrovė „Cargotec“ įsteigė naują jūrinių paslaugų įmonę UAB „MacGregor BLRT Baltic“, kurios 51 proc. akcijų priklauso suomių bendrovei, o 49 proc. akcijų paketas – AB „Vakarų laivų gamykla“.

Įmonių grupė „Cargotec“, kurią vienija tokios įmonės kaip „Hiab“, „Kalmar“ ir „MacGregor“, yra pripažinta krovinių ir krovinių aptarnavimo sprendimų lyderė visame pasaulyje. „Cargotec“ pasaulinis tinklas išdėstytas arčiau klientų ir siūlo puikias paslaugas, užtikrinančias nenutrūkstamą, patikimą ir nuolatinį aptarnavimą. „Cargotec“ pardavimai 2010 m. sudarė 2,6 milijardo eurų, įmonėje dirba apie 11 tūkst. darbuotojų.   

Bendrovės „MacGregor BLRT Baltic“ siūlomi sprendimai bus naudojami krovinių transportavimui skirtiems laivams ir įvairiems jų įrengimams aptarnauti. Šiuose laivuose būtina sąlyga – kranų darbo užtikrinimas, triumų dangčių, RoRo ir krovinius tvirtinančiųjų dalių aptarnavimas, taip pat birių krovinių bei krovos operacijoms, jūrinėmis sąlygomis atlikti, skirtos įrangos saugumo ir patikimumo užtikrinimas.

Šios bendros įmonės tikslas – teikti laivų savininkams, laivų ir terminalų operatoriams, laivų statykloms bei kitiems klientams optimizuotus krovos ir krovinių srautų valdymo sprendimus.

„Šiuolaikiškas įmonės techninių sprendimų dizainas ir funkcionalumas užtikrins mūsų klientų laivų, birių krovinių terminalų ir jūrinių įrengimų saugumą, efektyvų darbą bei ekonomiškumą. Mūsų tikslas – būti geriausiais laivų savininkų, laivų ir terminalų operatorių, laivų statytojų ir jūrinių įrenginių aprūpinimo srityje. Siekiame būti ta kompanija, kurią pirmą renkasi jūrinės industrijos dalyviai“, – teigia Mantas Čepas, UAB „MacGregor BLRT Baltic“ direktorius.

Ši bendra įmonė sudarys palankias sąlygas AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupei įsitvirtinti naujose rinkose ir didinti konkurencingumą.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką