Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vardą keičianti „flyLAL Charters“: tai nėra noras išsiskalbti mundurą

„Small Planet Airlines"
Bendrovės nuotr. / „Small Planet Airlines"
Šaltinis: 15min
0
A A

Bendrovės „flyLAL–Lithuanian Airlines“ savininkų valdoma užsakomųjų skrydžių bendrovė „flyLAL Charters“ ketvirtadienį ryte paskelbė keičianti pavadinimą į „Small Planet Airlines“. Įmonės atstovė Rūta Apeikytė tvirtina, kad tai nėra noras išsiskalbti įvairiomis neigiamomis sąsajomis suteptą mundurą.

„Sąsajų yra, bet „flyLAL Charters“ akcininkai nuo pat bendrovės įsteigimo 2008 metais yra „Avia Solution Group“, tuo tarpu Lietuvos oro linijų akcininkai yra šiek tiek kiti“, – naujienų portalui 15min.lt sakė R.Apeikytė.

Ji aiškino, kad „flyLAL–Lithuanian Airlines“ ir „flyLAL Charters“  yra dvi skirtingos bendrovės.
 

„Viena bendrovė, labai gaila, sustabdė veiklą 2009 metų pradžioje. Kita bendrovė išgyveno tą sunkųjį laikotarpį, sugebėjo išvystyti veiklą ir dabar plečiasi į užsienio valstybes“, – aiškino „Small Planet Airlines“ atstovė.

Anot jos, tolesnę plėtrą „Small Planet Airlines“ sieja tik su užsakomaisiais skrydžiais užsienio valstybėse. Esą todėl reikėjo pavadinimo, kuris nebūtų siejamas tik su Lietuva – reikėjo prekės ženklo, kuris būtų suprantamas ir naudojamas visoje Europoje.

R.Apeikytės teigimu, viena iš užsienio valstybių, su kuriomis siejama bendrovės plėtra, – Italija. Ten iki metų pabaigos bendrovė tikisi turėti daugiau orlaivių nei Lietuvoje. „Iki metų pabaigos Italijoje tikimės turėti tris orlaivius ir tai jau bus daugiau negu Lietuvoje. Lietuvoje šiuo metu yra du orlaiviai, kurie skraidina turistus“, – sakė „Small Planet Airlines“ atstovė.

Oro bendrovė „Small Planet Airlines“ priklauso aviacijos verslo grupei „Avia Solution Group“, kuri valdo 100 proc. bendrovės akcijų. Bendrovė skrydžius vykdo nuo 2008 metų ir teikia užsakomųjų skrydžių bei orlaivių su įgula nuomos paslaugas kelionių organizatoriams, kitoms bendrovėms ir užsakomųjų skrydžių brokeriams.

Šiuo metu „Small Planet Airlines“ skrydžius vykdo septyniais „Boeing“ tipo orlaiviais iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos ir Italijos oro uostų. Bendrovė turi trijų Europos valstybių (Lietuvos, Estijos ir Lenkijos) oro vežėjo pažymėjimus ir gali vykdyti skrydžius ne tik ES, bet ir į trečiąsias šalis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką