Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslas ir Ūkio ministerija pasirašys memorandumą

Ūkio ministerija
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Ūkio ministerija
Šaltinis: 15min
0
A A

Kitą savaitę bus pasirašytas Ūkio ministerijos ir Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) tarybos memorandumas. Memorandumu bus susitarta bendradarbiauti skatinant verslumą ir smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą, gerinant investicinę aplinką, tobulinant viešųjų pirkimų sistemą, plečiant inovatyvią ekonomiką.

Per Verslo dienos renginį Ūkio ministerija jau devintus metus iš eilės geriausiems šalies verslininkams įteiks apdovanojimus „Už nuopelnus verslui“. Organizuodama šį renginį Ūkio ministerija nori padėkoti verslo atstovams už sėkmingai įgyvendintus verslo projektus, pasiektus rezultatus, indėlį kuriant šalies ekonomiką.

Iš konkursui gautų paraiškų Ūkio ministerijos sudaryta komisija kiekvienai nominacijai jau atrinko po tris geriausias įmones. Dalį balsų lems ir visuomenės nuomonė. Už atrinktas įmones, organizacijas ar verslo atstovus galima balsuoti čia.

Šiais metais įmonės pretenduoja į aštuonias nominacijas: 

„Versli moteris“ – į šią nominaciją pretenduoja ne mažiau kaip dvejus metus sėkmingai verslą plėtojančios verslininkės, pasiekusios gerų veiklos rezultatų. 

„Drąsios investicijos“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės, privačias lėšas investavusios į regioną, ten sukūrusios ilgalaikių darbo vietų, vykdančios socialiai atsakingą veiklą.

„Inovatyvių sprendimų lyderis“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės, rinkai pristačiusios visuomenei naudingą inovatyvų produktą ar paslaugą arba patobulinusios gamybos, logistikos, rinkodaros ar vadybos procesą.

„Jaunas ir verslus“ – į šią nominaciją pretenduoja jauni (iki 29 m.) verslininkai, sėkmingai plėtojantys savo ar perimtą verslą ir pasiekę gerų rezultatų.

„Nauji pramoniniai sprendimai“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės, į gamybos procesus įdiegusios naujų, aplinką tausojančių pramoninių sprendimų ir taip padidinusios savo našumą, apyvartą.

„Sėkminga verslumo iniciatyva“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės ir organizacijos, per pastaruosius ketverius metus įgyvendinusios verslumą ugdančią ir populiarinančią veiklą, projektą ar iniciatyvą.

„Socialinis inovatorius“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės ar organizacijos, įgyvendinusios socialinių inovacijų sprendimus ir juos pritaikiusios savo veikloje.

„Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ – į šią nominaciją pretenduoja įmonės, išplėtusios eksporto rinkas ir pasiekusios puikių eksporto augimo rezultatų.

Per Verslo dienos renginį taip pat bus apdovanoti aukštųjų universitetinių mokyklų studentų magistro darbų konkurso nugalėtojai, jų vadovai. Pirmosios vietos laimėtoja tapo Aistė Tarvydaitė ir jos darbo vadovas prof. dr. Valentinas Navickas už magistro darbą „Lietuvos verslo perkėlimo į Kinijos rinką galimybės“. Antroji vieta skirta Justinai Banionienei ir jos darbo vadovei prof. dr. Loretai Valančienei už magistro darbą „Investicijų į technologijas ir makro-ekonominių rodiklių sąryšio vertinimas“. Trečiąją vietą laimėjo Vytautė Dlugoborskytė ir jos darbo vadovė prof. dr. Monika Petraitė už magistro darbą „Gimusių globaliomis mokslo ir technologinėmis žiniomis imlių antrepreneriškų įmonių formavimosi veiksniai“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką