Dabar populiaru
Publikuota 2021 12 30, 13:16

Verslo ir darbuotojų atstovai apie 2021-uosius ir lūkesčius 2022-aisiais

Baigiantis 2020-iesiems, BNS paklausė verslo ir darbuotojų atstovų, kuo išskirtiniai jiems buvo antrieji pandemijos pažymėti metai ir kokių lūkesčių jie turi 2022-iesiems.
Asociatyvi nuotr. Tik prenumeratoriams
Asociatyvi nuotr. / 123RF.com nuotr.

„Teltonika IoT Group“ prezidentas Arvydas Paukštys:

Praėję metai buvo geriausi, tiesiog puikūs: pasiekėme dvigubą apyvartos augimą, komanda padidėjo nuo 1200 iki 2000 darbuotojų. Kitąmet norėtume tęsti šį suplanuotą augimą – daug turime numatę investicijų ir projektų, ypač mums, o ir valstybei aktualūs du projektai – naujas „Teltonikos“ technologijų centras Molėtuose ir laboratorijų bei biurų kompleksas Liepkalnyje. Statybos abiejose objektuose bus pradėtos 2022-aisiais, o Molėtuose gal ir bus pabaigtos tais pačiais metais.

Baimių ar nerimo dėl kitų metų neturiu – dirbam, o išeitis visada yra.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius Algimantas Markauskas:

Svarbus pokytis, atsiradęs dėl besitęsiančios pandemijos – pasikeitę vartojimo įpročiai. Padidėjęs vartojimas gelbėjo šalių ekonomikas, tačiau tai tapo iššūkiu įprastiniams prekių srautams. Esminis klausimas – kiek ilgai tęsis ši situacija, ar sugrįšime į priešpandeminius vartojimo įpročius, nes verslai turi nuspręsti, kur ir kiek investuoti.

Kitas svarbus aspektas, darantis įtaką vadybai – auganti informacinių burbulų įtaka. Priimant sprendimus, būtina žiūrėti į faktus ir jų neignoruoti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką