Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vežėjų asociacija kritikuoja Lietuvos valdžios reakciją į Rusijos sankcijas

Vilkikai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vežėjų asociacija kritikuoja Lietuvos valdžios reakciją į Rusijos sankcijas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Dėl Rusijos sankcijų maisto produktams iš Europos Sąjungos ir JAV, Lietuvos vežėjai patiria nuostolių – anuliuota iki pusė visų užsakymų, „Žinių radijui“ pirmadienį sakė Nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas.

„Mums nerimą kelia tai, kad paskutinę praeitos savaitės dieną buvo anuliuota iki pusės visų užsakymų gabenti krovinius, maisto produktus į Rusiją. Tai liečia ne taip mažai transporto įmonių. Kalbant tik apie šaldytuvus, per vieną dieną tūkstantis užsakymų anuliuota. Tai – dideli ir gan grėsmingi skaičiai“, – sakė A. Kondrusevičius.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Lietuvos vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Lietuvos vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius

Pasak jo, taip paprastai vertinti situaciją, kaip tai esą daro ūkio ministras Evaldas Gustas, prognozuodamas tik 0,2 proc. šalies BVP augimo lėtėjimą dėl Rusijos sankcijų, negalima. 

Ekonomistė Rūta Vainienė taip pat negaili kritikos valdžiai, konkrečiau – žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei, kuri numato intervencinius maisto produktų pirkimus, siekiant išvengti nuostolių įmonėms.

BFL nuotr./Rūta Vainienė
BFL nuotr./Rūta Vainienė

„Aš girdėjau žemės ūkio ministrę kalbant: mes supirksime produkciją, kuri neišvežta. Atsiprašau, tai tada dar pakelkime pridėtinės vertės mokestį, surinkime iš gyventojų, kad supirktume iš verslininkų tą produkciją, kuri neišvažiavo. Tad aš linkėčiau valdžiai šiuo krizės laikotarpiu nesupriešinti žmonių. Kad nebūtų taip, kad verslininkai rizikuoja, rusiški pelnai – jiems, o rusiški nuostoliai – mums“, – sakė R. Vainienė. 

Žinių radijas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką