Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viduklėje – pirmieji grūdai

Grūdai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Grūdai
Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

Sparčiai atidarymo link artėjantį Viduklės agrocentrą šią savaitę pasiekė pirmieji grūdai - į naująjį elevatorių priimta pirmoji automašina su derliumi.

Pasak Viduklės AGROMAX direktoriaus Rimanto Viršilo, svarbu, kad net ir sunkmečiu investicijos nestabdomos bei jų kryptis nekeičiama, o statybos darbai neatsilieka nuo planų - šis pirmasis į elevatorių priimtas krovinys reiškia liepos pabaigoje planuotą jo eksploatacijos pradžią.

"Modernus 35 tūkst. kubinių metrų talpos elevatorius dirba visą parą, - pasakojo agrocentro direktorius. - Šviesiuoju paros metu grūdai priimami, o naktį džiovinami, valomi, kraunami į vagonus. Darbymečiu toks darbo organizavimas efektyviai paspartina mūsų teikiamas paslaugas ir garantuoja jų kokybę."

Raseinių rajono Virgainių kaime pernai pradėtos didžiulio agrocentro statybos sparčiai juda į priekį: jau baigti įrengti 2800 kvadratinių metrų bendrojo ploto biriųjų fasuotų ir biriųjų nefasuotų trąšų sandėliai, rugpjūtį bus įrengtas 2500 kvadratinių metrų ploto prekybinis administracinis korpusas, skystųjų trąšų talpyklos, kur galima rezervuoti 2,4 tūkst. kubinių metrų itin paklausios žemdirbiams produkcijos.

Viduklės AGROMAX teritorijoje, užimančioje beveik 13 hektarų, įrengti valymo įrenginiai, trąšų ir statybinių medžiagų saugojimo aikštelės, atstatyta 1,5 km geležinkelio atšaka.

Naujuose biriųjų trąšų sandėliuose sumontuota moderni trąšų iškrovimo iš traukinių vagonų ir fasavimo įranga, kuria aruoduose laikomos trąšos fasuojamos į 500 kilogramų talpos didmaišius.

Pasak R.Viršilo, visas Viduklės agrokompleksas, kurį planuojama atidaryti šių metų spalio pradžioje, kainuos apie 45 mln. litų. Pradėjęs veikti AGROMAX Raseinių rajone sukurs apie 60 naujų darbo vietų.

"Agrocentras Viduklėje bus naudingas ne tik Raseinių, bet ir aplinkinių rajonų žemdirbiams, kurie siekia efektyviai ir pažangiai ūkininkauti, - teigia Viduklės AGROMAX vadovas. - Šiuo metu jau trys vadybininkai, kasmet įvairiose stažuotėse ir mokymuose keliantys kvalifikaciją, tiesiogiai bendrauja su stambiaisiais grūdinių kultūrų augintojais, jie konsultuoja, pataria, bendradarbiauja."

Naujajame agrocentre, kaip ir kituose AGROMAX centruose, žemdirbiams siūlomas didelis trąšų, cheminių augalų apsaugos priemonių, sėklų, pašarų ir jų priedų, durpių produktų asortimentas, žymėtasis dyzelinas, statybinės medžiagos, žemės ūkyje naudojama įranga ir inventorius, čia veiksiančioje parduotuvėje žemdirbiai galės įsigyti įvairių ūkiui reikalingų prekių.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Viduklė Grūdai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką