Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienos dirbtos valandos darbo sąnaudos trečiąjį 2011 metų ketvirtį padidėjo 1,9 proc.

Skaičiai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Skaičiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad trečiąjį 2011 m. ketvirtį, palyginti su antruoju 2011 m. ketvirčiu, vienos dirbtos valandos darbo sąnaudos pramonės, statybos ir paslaugų įmonėse, įskaitant ir individualiąsias, pašalinus sezono įtaką, padidėjo 1,9 proc., iš jų verslo įmonėse – 2,3 proc.

Darbo sąnaudos augo beveik visų ekonominės veiklos rūšių įmonėse, labiausiai – nekilnojamojo turto operacijų (6,2 proc.), žmonių sveikatos priežiūros ir socialinio darbo (5,4 proc.), elektros, dujų, garo tiekimo ir oro kondicionavimo (4,6 proc.) ir statybos (4,5 proc.) įmonėse.

Per metus (trečiąjį 2011 m. ketvirtį, palyginti su trečiuoju 2010 m. ketvirčiu) vienos dirbtos valandos darbo sąnaudos pramonės, statybos ir paslaugų įmonėse padidėjo 3,8 proc. (antrąjį 2011 m. ketvirtį – 2,4 proc.), iš jų verslo įmonėse – 3,9 proc.

Per metus darbo sąnaudos augo beveik visų ekonominės veiklos rūšių įmonėse, labiausiai – informacijos ir ryšių (10,8 proc.), žmonių sveikatos priežiūros ir socialinio darbo (7,9 proc.), kitos aptarnavimo veiklos (7,3 proc.) ir finansinės ir draudimo veiklos (7,1 proc.) įmonėse.

Vienos dirbtos valandos bruto darbo užmokestis pinigais ir išmokos natūra pramonės, statybos ir paslaugų įmonėse per metus padidėjo 3,8 proc., iš jų verslo įmonėse – 4,1 proc., o kitos darbo sąnaudos (socialiniai darbdavio įnašai (įmokos) padidėjo atitinkamai 3,7 ir 3,4 proc.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką