TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilkyškių pieninė turės 16,9 mln. litų iš ilgalaikių įsipareigojimų perkelti į trumpalaikius

Pienas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Pienas
Šaltinis: 15min
0
A A

Viena moderniausių Lietuvoje pieno perdirbimo įmonių Vilkyškių pieninė, kurios finansiniai rodikliai 2009-aisiais neatitiko kai kurių paskolų sutartyse numatytų reikalavimų, turės 16,9 mln. litų iš ilgalaikių įsipareigojimų perkelti į trumpalaikius.

Vertybinių popierių komisija įpareigojo AB Vilkyškių pieninę ištaisyti 2009 metų finansinių ataskaitų netikslumus. Teikdama savo finansines 2010 metų ataskaitas, 2009 metų eilutėje įmonė 16,9 mln. litų turi sumažinti savo ilgalaikius įsipareigojimus ir tokia pačia suma padidinti trumpalaikius, rašo „Verslo žinios“.

Vilkyškių pieninės finansiniai duomenys 2009-aisiais neatitiko kai kurių reikalavimų, kurie buvo numatyti paskolų sutartyse su SEB ir „Swedbank“ bankais. Jei įmonė nevykdo minėtų sąlygų, bankas gali pareikalauti grąžinti paskolą pirma laiko.

Vilkyškių pieninė komisijai pateikė bankų raštus, kuriuose teigiama, kad bankai sankcijų taikyti neketina, tačiau šiuose raštuose bankai neatsižada teisių pritaikyti minėtas sankcijas kada nors vėliau. Todėl 16,9 mln. litų įmonė iš savo ilgalaikių įsipareigojimų turi perkelti į trumpalaikius.

Vilkyškių pieninės finansų direktorė Vilija Milaševičiūtė teigė, kad įmonė tiek 2009 metais, tiek ir dabar laiku ir tvarkingai atsiskaito su bankais.

Įmonė dar nepateikė savo 2010 metų finansinės ataskaitos, todėl V.Milaševičiūtė negali atskleisti, ar Vilkyškių pieninė tenkino sutartyse su bankais įrašytus kontrolinius rodiklius 2010-aisiais.

Įmonės akcijos kotiruojamos „Nasdaq Omx“ Vilniaus vertybinių popierių biržos Oficialiajame prekybos sąraše.

informacija
VILKYŠKIŲ PIENINĖ, AB
Vadovas: Gintaras Bertašius Darbuotojų sk.: 530 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką