Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 23d. 17:03

Vilniaus biržos akcijų indeksas pirmadienį krito 0,42 proc.

Akcijų birža
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Akcijų birža

Pirmadienį Vilniaus akcijų biržoje akcijų buvo perleista už 204 tūkst. eurų. Nesudarytas nė vienas tiesioginis sandoris. Aktyviausiai prekiauta „TEO LT“ vertybiniais popieriais, praneša investicinio banko „Finasta“ analitikai.

„TEO LT“ vertybinių popierių buvo perleista už 74 tūkst. eurų. Rinkoje vyravo korekcinės nuotaikos ir net keturiolikos bendrovių akcijų kainos kito. Daugiau jokios kitos bendrovės akcijų apyvarta neperkopė nė 30 tūkst. eurų. Korekcinėms nuotaikoms neatsispyrė ir per pastarąją savaitę 6 proc. kainos kilimą fiksavusios bendrovės „City Service“ akcijos. Jų buvo perleista už 22 tūkst. eurų.

Talino akcijų biržos indeksas sumažėjo 0,53 proc., o bendra biržos apyvarta sudarė 676 tūkst. eurų. Nebuvo sudarytas nė vienas tiesioginis sandoris. Išskirtinai aktyviai buvo prekiauta lošimų bendrovės „Olympic Entertainment Group“ vertybiniais popieriais. Šių buvo perleista net už 421 tūkst. eurų. Kaina koregavosi pakankamai nežymiai - 0,72 proc. iki 1,37 EUR. Daugiau jokios kitos bendrovės apyvarta neperkopė 100 tūkst. eurų. Jau kelintą prekybos sesiją iš eilės kiek neįprastai mažai investuotojų dėmesio sulaukia prekyba „Silvano Fashion Group“ vertybiniais popieriais. Šių tebuvo suprekiauta už 19 tūkst. eurų.

Rygoje akcijų perleista už 34 tūkst. latų. Tokia apyvarta pasiekta be tiesioginių sandorių, tad tai geras ženklas visiem investuojantiems Rygos biržoje. Indeksas atsispyrė neigiamoms Vakarų Europos nuotaikoms ir fiksavo nedidelį 0,05 proc. kilimą. Kaip jau yra tapę įprasta aktyviausiai prekiauta farmacijos bendrovės „Olainfarm“ vertybiniais popieriais. Šių perleista net už 27 tūkst. latų. Bendrovei stabiliai demonstruojant rezultatų augimą bei gerėjančius veiklos rezultatus kompanija ir toliau turėtų nestokoti tokio didelio investuotojų dėmesio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką