Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 31d. 18:07

Vilniaus Savičiaus gatvėje toliau bus prekiaujama alkoholiu ir po 22 valandos

Renginio „Burning Street“ akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Renginys „Burning Street“ Savičiaus gatvėje

Vilniaus Savičiaus gatvėje įsikūrusiems barams ir kavinėms prekyba alkoholiniais gėrimais ribojama nebus. Tokį sprendimą antradienį priėmė Vilniaus miesto savivaldybės komisija, svarsčiusi gatvės gyventojų skundus.

„Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo komisija nusprendė neriboti prekybos alkoholiniais gėrimais laiko visoms kavinėms ir barams, esančioms A.Savičiaus gatvėje“, – 15min informavo Vilniaus miesto savivaldybės Saugaus miesto departamento Administracinės veiklos skyriaus vedėjas Gintaras Leperskas.

Jo vadovaujamas skyrius, kaip nurodo vedėjas, pasiūlė Savičiaus gatvėje veikiančių viešojo maitinimo įstaigų vadovams svarstyti galimybę vasaros sezono metu, apribojus eismą gatvėje ir veikiant lauko kavinėms, samdyti apsaugos darbuotoją ar saugos tarnybą, kuri padėtų užtikrinti tvarką.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./ Savičiaus gatvė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./ Savičiaus gatvė

Taip pat, anot G.Lepersko, įstaigų vadovams yra pasiūlyta iki gruodžio 31-osios organizuoti susitikimą su gyventojais ir ieškoti galimybių spręsti susidariusias problemas. Apie rezultatus jie raštu savivaldybę turėtų informuoti iki sausio 10 dienos.

15min susisiekė su viena Savičiaus gyventojų Virginija, kuri dėl viešosios tvarkos trikdymo anksčiau kreipėsi savivaldybę. Ji teigė kol kas apie komisijos sprendimą nežinanti ir laukianti oficialaus savivaldybės atsakymo.

Savičiaus gatvės gyventojai Vilniaus miesto savivaldybei skundėsi triukšmu ir prašė šioje gatvėje veikiantiems barams ir restoranams apriboti prekybą alkoholiniais gėrimais nuo 22 val.

Reaguodami į tokį prašymą, verslininkai sukūrė peticiją. Anot jų, apribojus prekybą alkoholiniais gėrimais nuo 22 val., „barai ir restoranai tiesiog nebegalės išsilaikyti ir juos teks uždaryti“.

Savičiaus gatvėje veikia restoranai „Balzac“, „La Storia“, „Gatvės kepėjai“, smuklės „Blusynė“, „Bromas“, baras „Špunka“.

Pagal 2017-aisiais priimtą įsakymą, savaitgaliais vasaros sezono metu sostinėje lauko kavinėms laikinai įsirengti gatvių važiuojamosiose dalyse leidžiama Savičiaus gatvėje, Stiklių gatvėje ir Gedimino prospekte.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką