Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 13d. 13:19

„Vilniaus taupomosios kasos“ indėlininkai draudimo išmokas gali atsiimti banke „Danske Bank“

Didžiausia kredito unija – Vilniaus taupomoji kasa – paskelbta nemokia.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Didžiausia kredito unija – Vilniaus taupomoji kasa – paskelbta nemokia.

VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ kredito unijos „Vilniaus taupomoji kasa“ indėlininkams priklausančias draudimo išmokas pervedė į banką „Danske Bank“.

Kredito unijos „Vilniaus taupomoji kasa“ indėlininkai dėl jiems priklausančių draudimo išmokų į banką gali kreiptis nuo ketvirtadienio, vasario 13 dienos. Tačiau jeigu indėlininkai yra išvykę ar dėl kitų priežasčių negali šiuo metu atsiimti draudimo išmokos, jie tai galės padaryti ir vėliau, nes teisė į draudimo išmoką galioja 5 metus nuo draudžiamojo įvykio dienos.

Draudimo išmokų gavėjams, kurie jau yra „Danske Bank“ klientai, lėšos bus automatiškai įskaitytos į turimą sąskaitą. Indėlininkai, kurie neturi sąskaitos „Danske Bank“, galės ją atsidaryti atvykę į banko skyrių ir po to valdyti lėšas einamojoje sąskaitoje įprastais būdais. Papildomi mokesčiai už išmokų mokėjimą nebus taikomi.

Kredito unijos pateiktais duomenimis, bendra mokėtinų draudimo išmokų suma – apie 221,3 mln. litų. Indėlininkų, kuriems priklauso draudimo išmokos, yra 5 754.

Draudžiamasis įvykis „Vilniaus taupomajai kasai“ paskelbtas 2014 m. sausio 17 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką