Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 21d. 19:13 , atnaujinta: 2013 vasario 21d. 19:28

Vladimiras Romanovas sau ir seseriai per mėnesį išsimokėdavo po 45 tūkst. litų

Vladimiras Romanovas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Vladimiras Romanovas

Žlugusio Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas sau ir seseriai Olgai Gončaruk, dirbusiai dukterinėje banko įmonėje „Ūkio banko lizingas“, algas mokėjo itin dosniai – jiedu per mėnesį gaudavo po 45 tūkst. litų.

Be to, kaip skelbia TV3 „Žinios“, įmonėje „Ūkio banko lizingas“ V.Romanovas ir jo sesuo dirbę administracijos vadovo patarėjais komandiruotėms per praėjusius metus išleido dar apie milijoną litų. Tiesa, duomenu, kad jie būtų dirbę patarėjais nėra.

Jiedu įmonės pinigais atsiskaitydavo už bilietus, viešbučius ir kt. Bene egzotiškiausia V.Romanovo kelionė buvo į Braziliją, kai ten kaip tik vyko Pasaulio krepšinio veteranų čempionatas.

Pats V.Romanovas, paklaustas, ar iš tiesų gaudavo didžiules algas – po 45 tūkst. litų – tepasakė: „Eikit jūs velniop“.

TV3 „Žinių“ duomenimis, didžiules algas gaudavo ir kiti V.Romanovo draugai, pažįstami ar jų giminaičiai. Algos svyruodavo nuo aštuonių devynių tūkst. iki kelių dešimčių. Vis dėlto Lietuvos bankas neatskleidžia, kiek tokių giminaičių buvo iš viso.

„Šią informaciją galbūt galėčiau kažkada vėliau pakomunikuoti, dabar tų algų konkrečiai dydžių jums nepasakysiu, bet taip, yra tokių signalų, tokių faktų, bet šiuo metu nenorėčiau to komentuoti“, – teigė laikinasis Ūkio banko administratorius Adomas Audickas.

TV3 „Žinios“ taip pat pranešė, kad su V.Romanovu susijusios įmonės nepagrįstai permokėdavo milijonus litų. Štai už tūkstančio kvadratinių metrų patalpų nuomą sotinės Vilniaus gatvėje Ūkio bankas mokėdavo po tris šimtus litų už kvadratą, nors rinkos kaina buvo dešimt kartų mažesnė.

Prabangus gyvenimas atsirūgo

Centrinės hipotekos duomenimis, alkoholinių gėrimų įmonė „Boslita ir Ko“ per antstolį kreipėsi į teismą, kad už skolas būtų areštuotas O.Gončaruk turtas. Vasario pradžioje teismas areštavo jos prabangų namą ir žemę, du sostinės Vilniaus gatvėje esančius butus. Šio turto vertė siekia pustrečio mln. litų. Areštuotos ir O.Gončaruk Ūkio banko investicinės grupės ir poilsio namų „Nidos pušynas“ turėtos akcijos. Jų vertė taip pat siekia pustrečio mln. litų.

Tai ne pirmas su Ūkio banku susijęs turto areštas - dar prieš ketverius metus teismas areštavo Ūkio banko investicinei grupei priklausančius Vilniaus sporto rūmus. Be to, areštuota žemė apie sporto rūmus ir statiniai Molėtuose bei du butai Kauno centre, Kęstučio ir Daukanto gatvėse. V. Romanovui teko pamojuoti ranka ir sprabangiems žaisliukams, automobiliams – „Porsche Carrera“ ir „Porsche 911“. Šio turto vertė - pustrečio milijono dolerių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką