Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 10:07

VMI ir FNTT bendradarbiaus su Ukraina dėl tarptautinių ekonominių nusikaltimų

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kartu su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) pasirašė susitarimą su Ukrainos Ekonominio saugumo biuru (UESB) dėl tarptautinio bendradarbiavimo ekonominių nusikaltimų srityje.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / 123RF.com nuotr.

„Bendradarbiavimas su kolegomis iš Ukrainos leis efektyviau nustatyti tarpvalstybines ekonomikos rizikas, kurti bendras strategijas ir paprasčiausiai padėti vieni kitiems kovojant su įstatymų pažeidimais. Manau, jog šiandienos kontekste ekonominis saugumas yra ypatingai svarbus, o partnerystė, kurios neriboja valstybių sienos, taps pagrindu jam užtikrinti“, - teigia VMI viršininkė Edita Janušienė.

„Finansiniai nusikaltimai daro didelę žalą valstybių finansų sistemoms. Šis susitarimas sudarys galimybę glaudžiau bendradarbiauti Lietuvos ir Ukrainos institucijoms, keistis informacija ir žiniomis, taip stiprinant šalių finansinių interesų apsaugą. Finansinis sektorius kasdien tobulėja, tad tikiu, kad šis bendradarbiavimas atneš daug naudingų bendrų projektų“, – sako FNTT direktorius Antoni Mikulskis.

Taip pat susitikimo metu tą patį susitarimą su UESB pasirašė Latvijos Pajamų tarnybos vadovė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką