2026-06-23 11:12

Vyriausybė – už gydymo įstaigose naudojamų durpių apmokestinimą

Vyriausybė trečiadienį pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui apmokestinti durpes, naudojamas gydymo įstaigose.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Pinigai
Pinigai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Tai numatantiems Mokesčio už valstybinius gamtos išteklius bei Mokesčių administravimo ir Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymų pakeitimams dar turės pritarti Seimas.

Anot ministerijos, dabar galiojanti išimtis, kai mokestis netaikomas angliavandeniliams ir durpėms gydymo įstaigose yra nepagrįsta, nes mokestis siejamas su išteklių vartojimo tikslu, o ne su jų gavybos neigiamu poveikiu aplinkai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą