Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Žmogžudyste įtariamas 18-metis pasidavė

Beveik prieš du mėnesius Kuršėnų miestelį sudrebino šiurpi žinia. Iš tėvų namų kaukėtų vyriškių jėga ištemptas 17-metis jaunuolis buvo smarkiai sumuštas ir mirė. Laidotuvių dieną jam būtų sukakę 18 metų.
Temos: 1 Nužudymas

Miestelio gyventojai susiskaldė. Vieni puse lūpų užtarė kaukėtus jaunuolius. Kalbėjo, jog nužudytasis pats užsitraukė tokią nelaimę vagiliaudamas. Jaunuolis anksčiau buvo įkliuvęs policijai dėl vagysčių iš automobilių ir butų.

Kiti Kuršėnų gyventojai nepateisina žmogžudystės dėl vagiliavimo, tačiau užjaučia nuo atsakomybės pasislėpusius įtariamuosius.

Įtariamieji – trys jaunuoliai, kurie nusikaltimą vykdė veidus slėpdami po kaukėmis. Vienas jų – 26 metų Eduardas Kaktonis – buvo iškart sulaikytas ir suimtas. Kiti du pasislėpė. 22 metų Andrius Kumpauskas ir 18-metis Edgaras Luotė dingo iš teisėsaugos akiračio.

E.Luotė šį savaitgalį atvyko į policijos komisariatą ir pasidavė. A.Kumpauskas slapstosi iki šiol.

Sumuštas 17-metis kuršėniškis buvo praeivių rastas gulintis ant kelio. Prieš tai jį kaukėti galvažudžiai pagrobė iš tėvų namų. Kaukėtieji smarkiai sumušė visą kūną, bet labiausiai – galvą. Yra liudininkų, mačiusių, kad jaunuolis buvo ne tik mušamas, bet ir tampomas po Kuršėnus, pririšus jį virve prie automobilio.

Iš pradžių jaunuolio gyvybę bandė gelbėti Šiaulių ligoninės gydytojai, vėliau jis perkeltas į Kauno klinikas. Ten jo gyvybė užgeso. Po sudėtingos galvos operacijos jis nebeatsigavo. Jaunuolis palaidotas Šiaulių rajono Kužių gyvenvietės kapinėse. Vaikinas po sumušimo nebeatgavo sąmonės – savo skriaudikų jam apibūdinti taip ir nepavyko.

Praėjusį savaitgalį pasidavęs E.Luotė suimtas dviem mėnesiams.

Teisėsaugininkai įtaria, kad jaunuolis savo budelių nemalonę galėjo užsitraukti dėl pavogtos auksinės grandinėlės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius