Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 18d. 11:28

Startuoja atsakingiausios Lietuvos įmonės rinkimai „Verslas atsakingai“ 2014

Verslininkas
„Scanpix“ nuotr. / Verslininkas

Dirbti atsakingai – tai pasižiūrėti plačiau į verslo daromą poveikį bei į galimybes jį sumažinti. O taip pat sistemingai siekti ne tik geresnių ekonominių rezultatų, bet ir pagerinimų socialinėje bei aplinkosauginėje srityse tiek įmonės viduje, tiek ir už jos ribų. Drauge – tai būdas būti žingsniu priekyje konkurentų, geriau pasiruošus su pasauliniais aplinkosauginiais bei socialiniais iššūkiais susijusioms rizikoms.

Kviečiame Lietuvos įmones prisijungti prie atsakingų Lietuvos įmonių ir dalyvauti “Verslas atsakingai” konkurse. Konkurso „Verslas atsakingai“ 2014 tikslas – skatinti verslo atsakomybę, išrinkti ir apdovanoti atsakingiausią Lietuvos įmonę, kuri 2014 metais labiausiai prisidėjo prie aplinkosauginės veiklos bei socialinės gerovės kūrimo.


Nėra vienos formulės, kaip būti atsakingu. Kiekviena įmonė turėtų įvertinti svarbiausius savo daromus poveikius ir siekti juos sušvelninti

Nėra vienos formulės, kaip būti atsakingu. Kiekviena įmonė turėtų įvertinti svarbiausius savo daromus poveikius ir siekti juos sušvelninti. Kitais žodžiais tariant, svarbiausia yra spręsti didžiausias keliamas problemas. Konkurso klausimyne pateikiame, „Verslas atsakingai“ nuomone, reikšmingus įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) aspektus. Kita vertus, tikėtina, kad jūs paminėsite ir kitose srityse vykdomas ĮSA veiklas, aktualias jūsų verslui.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia. Anketą prašome užpildyti iki 2015 metų kovo 31 dienos.

VIDEO: Callcredit Operations - socialine atsakomybe

Konkursą organizuoja VšĮ “Rūpi”. Kviečiame tapti atsakingo verslo Lietuvoje dalimi ir dalyvauti “Verslas atsakingai” konkurse.

www.verslasatsakingai.lt
www.verslasatsakingai.lt

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atgal į mokyklą

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką