Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinėje konferencijoje bus aptarta inovacijomis grindžiamos ekonomikos transformacija

Inovacijos
dreamstime.com nuotr. / Inovacijos
Šaltinis: Lietuvos Respublikos ūkio ministerija
0
A A

Ūkio ministerija kviečia dalyvauti jau septintą kartą organizuojamoje tarptautinėje inovacijų konferencijoje, kuri įvyks šių metų gruodžio 9 dieną. Konferencijos tema – „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį“. Konferencijoje daugiausia dėmesio bus skiriama inovacijomis grindžiamos ekonomikos transformacijai.

„Net ir turėdami ekonominio augimo potencialą, tradicinės pramonės sektoriai, siekdami išlikti konkurencingi, turėtų ieškoti naujų galimybių. Skirtingų sektorių sukuriama pridėtinė vertė ir naujų produktų sėkmė rinkoje labai priklauso nuo gebėjimų kurti ir pritaikyti inovacijas. Todėl būtinos diskusijos, skatinančios plėtoti tradicinės pramonės sektorių sisteminį požiūrį į inovacijas, inicijuoti ekonomikos transformaciją ir įgyvendinti esminius pokyčius žengiant žingsnį nuo tradicinės link inovatyvios pramonės“, – teigia ūkio ministras Evaldas Gustas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Evaldas Gustas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Evaldas Gustas

Konferencijoje Lietuvos ir užsienio pranešėjai pasakos apie inovacijų svarbą ekonomikos transformacijos procesui, aptars, kokią įtaką inovacinė veikla turi tolesnei pramonės raidai ir kokios galimybės atsivers Europos šalims įvykus ekonomikos transformacijai. Taip pat bus aptariama tarptautiškumo svarba mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje Europos regione, įvertinant šalių bendradarbiavimą sumanios specializacijos kontekste.

Konferencijoje Lietuvos ir užsienio pranešėjai pasakos apie inovacijų svarbą ekonomikos transformacijos procesui, aptars, kokią įtaką inovacinė veikla turi tolesnei pramonės raidai ir kokios galimybės atsivers Europos šalims įvykus ekonomikos transformacijai.

Konferencijoje dalyvaus garsūs pranešėjai: žurnalistas, rašytojas, mokslininkas, buvęs „Financial Times“ gamybos redaktorius, knygos „Naujoji pramonės revoliucija: vartotojai, globalizacija ir masinės produkcijos pabaiga“ autorius Peteris Marshas ir Kembridžo universiteto Teisės verslo mokyklos verslumo studijų profesorius emeritas Alanas Hughesas. P. Marsho pranešimo tema – „Naujoji pramonės revoliucija: galimybės Europai“, A. Hughesas skaitys pranešimą tema „Inovacijų politika, pramonės politika ir strateginiai pasirinkimai pramonės transformacijai“.

Popietinėje konferencijos dalyje vyks keturių pogrupių diskusijos, per kurias Baltijos jūros regiono verslo, mokslo, akademijos ir vyriausybinių organizacijų atstovai dalysis patirtimi ir įžvalgomis apie sveikatos technologijas, įtraukią ir kūrybingą visuomenę ir tvarius miestus, galės užmegzti naujų ar plėtoti esamus bendradarbiavimo ryšius pagal sumanios specializacijos kryptis.

Konferencijoje Lietuvos ir užsienio pranešėjai pasakos apie inovacijų svarbą ekonomikos transformacijos procesui, aptars, kokią įtaką inovacinė veikla turi tolesnei pramonės raidai ir kokios galimybės atsivers Europos šalims įvykus ekonomikos transformacijai.

Per konferenciją bus įteiktas kasmetinio Ūkio ministerijos konkurso „Verslo ir mokslo partnerystė 2014“ prizas,  Lietuvos verslo konfederacijos prizas „Metų paslauga 2014“ ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir Lietuvos inovacijų centro prizas „Už ilgalaikę ir sėkmingą inovacijų plėtrą“.

Šiais metais konferencija organizuojama kartu su Europos Komisijos Jungtinių tyrimų centru, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Lietuvos inovacijų centru, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Lietuvos verslo konfederacija.

Konferencija vyks Vilniuje viešbutyje „Artis Centrum Hotels“ (Totorių g. 23). Renginio pradžia 9 val. (registracija nuo 8 val.).

Kviečiame registruotis į konferenciją ir užpildyti registracijos formą – Registracija į konferenciją.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką