Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laidoje „Lietuva – jūrinė valstybė“ sužinosite, kokį kelią nuėjo Respublikinė Klaipėdos ligoninė per aštuonis dešimtmečius

Laida „Lietuva – jūrinė valstybė“
Laidos kūrėjų nuotr. / Laida „Lietuva – jūrinė valstybė“
Šaltinis: 15min
0
A A

Laidoje „Lietuva – jūrinė valstybė“ sužinosite, kokį kelią nuėjo Respublikinė Klaipėdos ligoninė per aštuonis dešimtmečius. Ir dar suprasite, kodėl ligoniai gydytis čia atvažiuoja net iš Prienų, o gydytojai dirba iš Vilniaus, nes jiems Respublikinė Klaipėdos ligoninė – pati geriausia darbovietė.

Laidos vedėjas Henrikas Vaitiekūnas save vadina sveiku žmogumi, tačiau ir sveiki kartais atsiduria pas daktarus, prisiminė jis, kaip prieš metus buvo atsidūręs gydytojo Mindaugo Grikšto rankose, kada filmavimo metu susižeidė koją.

Tada žurnalistas galėjo įvertinti šioje ligoninėje aukštą teikiamos pagalbos lygį. Dokumentai mena, kad Klaipėdos ligoninėje galėjo dirbti  tik Vokietijos diplomus turintys gydytojai, o šiandien ligoninė vėl jauna – po restruktūrizacijos atsinaujino ir atjaunėjo. Sujungus keturias gydymo įstaigas, Respublikinė Klaipėdos ligoninė tapo viena stipriausių ir konkurencingiausių.

Henrikas Vaitiekūnas ne itin mėgsta ekskursijas po ligonines, mat prisiminimai kankina, tačiau šioje vaizduojamaisiais menais ir įdomiais dizaino sprendimais išgražintoje „špitolėje“ mielai ir sveikas pagulėtų, jeigu nereikėtų dirbti...

VIDEO: Laida „Lietuva – jūrinė valstybė“

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką