Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 07 04, 15:53

„Lietuva – jūrinė valstybė“: kaip gyvena žmonės, dirbantys prie jūros?

Sekmadienį nauju laiku – 17.15 val. – prie televizijos ekranų žiūrovus vėl pakvies naudingos informacijos nestokojanti laida „Lietuva – jūrinė valstybė“.
Laida „Lietuva – jūrinė valstybė“
Laida „Lietuva – jūrinė valstybė“ / R. Razmos nuotr.

Ši kartą laidos kapitonas Henrikas bandys atsakyti į klausimą – kaip gyvena žmonės, dirbantys prie jūros? Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbantys įvairių sričių specialistai Henrikui papasakos, jog darbas vienoje seniausių ir moderniausių ligoninių Klaipėdoje yra vienas malonumas, nes tai vieta, kurioje ne tik gausu meno kūrinių, praskaidrinančių tiek personalo, tiek pacientų nuotaikas, bet ir įdiegtos visos naujausios technologijos, leidžiančios atlikti nuodugnius ligoniui reikalingus tyrimus.

Taip pat laidoje Henrikas dar kartą pateisins laidos kapitono vardą – drąsiai sės už laivo vairo ir patrauks maršrutu Šilutė – Kintai. Žiūrovus tikrai nustebins atsiveriantys pasakiško grožio vaizdai, o šią išvyką Henrikas reziumuos vienu sakiniu: ir Žemaitijoje yra puikių vietų, skirtų vandens turizmui.

Laidos pabaigai – IX-osios pasaulio lietuvių sporto žaidynės, kurios į Klaipėdą suviliojo lietuvius iš daugiau nei 20-ies pasaulio šalių. Draugiškose įvairių sporto šakų rungtyse buvo skanduojamas tik vienas žodis: Lietuva!

Unikali ir stebinanti laida „Lietuva – jūrinė valstybė“ – jau šį sekmadienį, liepos 7-ąją, 17.15 val. per Lietuvos televiziją.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką