Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas: svajonių profesijos nuotrauka mainais į planšetinį kompiuterį ir fotoaparatą

Fotografų tandemas „Tomas&Lukas“
kamtoreikia.lt nuotr. / Fotografų tandemas „Tomas&Lukas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Profesinės savanorystės iniciatyva „Kam to reikia?!“ drauge su fotografų tandemu „Tomas&Lukas“ kviečia visos šalies moksleivius dalyvauti fotografijų konkurse. Nuo šiandien iki pat spalio 26 dienos mokiniai kviečiami kurti nuotraukas apie savo svajonių profesiją ir siųsti jas iniciatyvos komandai. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti spalio 27 dieną: 2 geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti prizais – plašetiniu kompiuteriu „Samsung Galaxy Tab 10.1“ bei momentiniu fotoaparatu „Fujifilm instax mini 90“.

Skatina susimąstyti apie svajonių darbą

„Bendraudami su mokiniais iš daugiau nei 700 mokyklų mūsų savanoriai pastebi, kad jauniems žmonėms trūksta žinių ne tik apie studijų galimybes, profesijų gausą ar darbo rinkos tendencijas. Vaikams taip pat labai svarbu suprasti, kuo jie patys norėtų ir galėtų būti“, – pasakoja „Swedbank“ ir „Omnitel“ inciatyvos „Kam to reikia?!” direktorė Živilė Drėgvaitė.

„Dėl šios priežasties sugalvojome visos Lietuvos moksleivius paskatinti pamąstyti apie tai, kuo jie norėtų būti ateityje, ir kaip jie įsivaizduoja savo svajonių darbą. Savo mintis moksleivius kviečiami pristatyti kūrybiškai – įamžinant idėją nuotraukoje“, – pasakoja stipriausios Lietuvos mokyklas ir verslo įmones vienijančios organizacijos vadovė.

Dalyvauti galima per „Facebook“

Mokiniai kviečiami kurti nuotraukas apie tai, kaip jie mato savo mėgstamą darbą ateityje ir siųsti šias nuotraukas asmenine žinute „Kam to reikia?!“ komandai į iniciatyvos „Facebook“ paskyrą.

Svajonių profesijos nuotraukų konkursas startuoja trečiadienį: mokiniai kviečiami kurti nuotraukas apie tai, kaip jie mato savo mėgstamą darbą ateityje ir siųsti šias nuotraukas asmenine žinute „Kam to reikia?!“ komandai į iniciatyvos „Facebook“ paskyrą.

Iniciatyvos komanda nuotraukų laukia iki spalio 26 dienos 20:00 val.

Prisideda fotografai Tomas ir Lukas

Šiais metais konkursą palaiko ir moksleivius fotografuoti taip pat kviečia jaunų fotografų tandemas „Tomas&Lukas“.

„Ne taip seniai ir patys buvome mokykloje bei svarstėme, kuo norėtume tapti. Todėl puikiai suprantame jaunus žmones, kurie dar tik ieško savo kelio. Norisi, kad kuo daugiau mokinių galėtų sudalyvauti šiame konkurse ir pasidalinti savo nuotraukomis. Esame tikri, kad kūryba yra puikus būdas pažinti save“, – mintimis dalinasi fotografai Tomas Adomavičius ir Lukas Gricius.

Norėdami paskatinti moksleivius kurti savo svajonių profesijos nuotraukas fotografai pažadėjo kūrybiškiausiai pristatytos idėjos autoriui padovanoti momentinį fotoaparatą „Fujifilm instax mini 90“.

Laukia išskirtinis interviu

Vaikams labai svarbu suprasti, kuo jie patys norėtų ir galėtų būti.

Po kelių savaičių naujienų portale 15min.lt skaitykite interviu su jaunais ir talentingais fotografais „Tomas&Lukas“. Vaikinai ne tik pasidalins savo profesinėmis paslaptimis, bet ir papasakos, kaip pirmą kartą jų rankose atsidūrė fotoaparatas, bei kas labiausiai stebina fotografuojant įžymybes žurnalų viršeliams. Daugiau informacijos apie fotografų veiklą bei jų darbus galite rasti internete adresu www.tomasandlukas.com .

Konkurse gali dalyvauti bet kokio amžiaus moksleiviai. Daugiau informacijos apie konkursą rasite internete adresu www.kamtoreikia.lt bei rašydami el. laiškus adresu info@kamtoreikia.lt

„Kam to reikia?!“ yra iniciatyva, prie kurios prisijungę organizacijų atstovai visoje Lietuvoje padeda mokiniams sužinoti apie skirtingas profesijas bei karjeros galimybes.

Savo sričių profesionalai važiuoja į mokyklas pasakoti apie savo profesijas, priima mokinius į savo darbą vienai dienai „šešėliauti“ arba pasikviečia į ekskursiją įmonėje ar organizacijoje pamatyti, kuo gyvena ir ką veikia viena ar kita įmonė ar įstaiga. Prieš trejus metus šią programą inicijavo „Swedbank“ ir „Omnitel“, o šiandien prie jos prisijungusios daugiau nei 240 įmonių bei 760 mokyklų. Visi, kuriems rūpi vaikų pasirinkimai, gali prisijungti prie „Kam to reikia?!“ spausdami www.kamtoreikia.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką