Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 22d. 10:14

„Bitė“ atsisakė darbuotojų bandomojo laikotarpio

Sėkmė versle
123rf nuotr. / Sėkmė versle

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva" šiemet atsisakė naujų darbuotojų bandomojo laikotarpio.

Anksčiau kiekvienam naujam į „Bitę” priimtam žmogui kaip įprasta Lietuvoje būdavo taikomas 3 mėnesių bandomasis laikotarpis. Tačiau praėjusiais metais įmonė po bandomojo laikotarpio atsisveikino vos su keliais žmonėmis, neatitikusiais lūkesčių, todėl buvo nuspręsta bandomojo laikotarpio nebetaikyti.

„Siekiame jau per atranką darbą mūsų įmonėje pasiūlyti tik patiems tinkamiausiems darbuotojams ir išlaikyti juos kuo ilgiau. Tad nuo šių metų vadovaujamės nestandartiniu sprendimu – netaikome bandomojo laikotarpio. Dėl to atrankos procesas užtrunka šiek tiek ilgiau, bet mūsų pasirinkti žmonės – patys tinkamiausi, atitinkantys mūsų vertybes”, – sprendimą komentavo Chrisas Robbinsas, UAB „Bitė Lietuva” generalinis direktorius.

Anot jo, tai įmonės pareiga ir įsipareigojimas galimam darbuotojui prisiimti laiką, kad būtų galima įsitikinti, jog prisijungęs prie komandos žmogus atitinka „Bitės” kultūrą.

„Mes kviečiame darbui ir samdome asmenybę, todėl kreipiame dėmesį į jo požiūrį ir elgesį. Šiuos dalykus mes nustatome įdarbinimo proceso metu. Neteisinga yra mums patiems ir įdarbinamam žmogui priimti greitai ir „tik pabandymui”. Tai netgi kvaila. Mūsų įsipareigojimas naujiems mūsų komandos nariams, kad mes stengsimės atrankos metu, dirbsime daug ir ilgai atrinkdami geriausius kandidatus ir laikysimės principo ir susitarimo „priimti lėtai, atleisti greitai“, o darbuotojai „Bitės”  komandos dalimi tampa nuo pat pirmosios jų darbo dienos”, – sako išskirtiniais sprendimais pasižyminčios įmonės vadovas.

Tinkamiausiam kolegai pasirinkti bendrovė skiria maždaug vieną mėnesį, o svarbiausias kandidatų atrankos kriterijus – „būti „Bitės” žmogumi”.

Praėjusiais metais „Bitė“ į darbą priėmė daugiau nei pusantro šimto naujų darbuotojų.

Temos: 2 Bitė, UAB Darbas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką