Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs ISM rektorius Nerijus Pačėsa „Senukus“ bandys išplukdyti į tarptautinius vandenis

Nerijus Pačėsa
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Nerijus Pačėsa
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo pirmadienio buvęs ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Nerijus Pačėsa pradėjo eiti „Senukų prekybos centro“ generalinio direktorius pareigas. Jis pakeitė buvusį ilgametį direktorių Saulių Raudį. Vadovaudamas statybinių medžiagų ir buities prekių tinklui, N.Pačėsa tikina ne tik stiprinsiąs bendrovės lyderio pozicijas Lietuvoje, bet ir sieksiąs tarptautinės įmonės plėtros.

„Priėmiau pasiūlymą vadovauti kompanijai dėl dviejų priežasčių – galimybės prisidėti prie ambicingų įmonės tarptautinės plėtros planų ir noro realizuoti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete sukauptą verslo stratego patirtį.

„Senukai“ žengia tvirtus žingsnius stiprindami kompanijos komandos vadybines kompetencijas. Man buvo patikėta imtis šio darbo ir vesti kompaniją tarptautinio pripažinimo link. Sieksiu stiprinti įmonės pozicijas Lietuvos ir tarptautinėse rinkose“, – teigė N.Pačėsa.

Jis akcentavo, jog  vadovaudamas vienai didžiausių ir stipriausias pozicijas užimančių kompanijų Baltijos šalyse sieks stiprinti komandos kompetencijas, jos orientaciją į tarptautinius tikslus.

Esu pasiruošęs dalytis savo žiniomis ir patirtimi su esamais kompanijos vadovais, o, esant poreikiui, ir papildyti komandą reikiamos patirties turinčiais darbuotojais.

„Esu komandos žmogus, tad man itin svarbu, kad mane supantys vadovai nestokotų savarankiškumo ir vadybinių kompetencijų, o kiekvienas bendrovės darbuotojas būtų skatinamas įsitraukti į įmonėje vykstančius procesus. Esu pasiruošęs dalytis savo žiniomis ir patirtimi su esamais kompanijos vadovais, o, esant poreikiui, ir papildyti komandą reikiamos patirties turinčiais darbuotojais. Puikiai žinodamas situaciją Lietuvos darbo rinkoje, sieksiu pritraukti tinkamų ir motyvuotų darbuotojų. Tikiu, kad tapsime vieni geidžiamiausių darbdavių Lietuvoje“, – teigė N.Pačėsa.

N.Pačėsa, eidamas ISM rektoriaus pareigas, vienu iš savo veiklos prioritetų taip pat laikė tarptautinę plėtrą. Per šešerius vadovavimo ISM metus N. Pačėsa plėtė tarptautinę akademinę partnerystę su daugiau kaip 100 partnerių daugiau nei keturiasdešimtyje šalių, užmezgė ryšius su lyderiaujančiais JAV universitetais. ISM Senato nariais tapo profesoriai iš geriausių Europos verslo universitetų.

N.Pačėsa ISM Vadybos ir ekonomikos universitete dirbo 13 metų, iš jų šešerius jam vadovavo. Buvęs rektorius neketina trauktis iš akademinės veiklos – jis liks ISM Valdybos narys ir strateginis universiteto veiklos konsultantas.

informacija
SENUKAI, UAB
Vadovas: Arvydas Šapola Darbuotojų sk.: 202 2015m . Pajamos: 5 - 10 mln. Eur
KESKO SENUKAI LITHUANIA, UAB administracija
Vadovas: Artūras Rakauskas Darbuotojų sk.: 3793 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką