Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 26d. 23:22

Kėdainių sporto centras pagaliau turi direktorių

Kėdainių arena
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kėdainių arena

Nuo 2019 metų vasaros Kėdainių sporto centras neturėjo pilnateisio vadovo. Iš užimamų pareigų pasitraukus beveik penkerius metus Centrui vadovavusiam Arnui Argustui, laikinai vadovo pareigas pradėjo eiti Tomas Pakštys. Šiemet jis laimėjo paskelbtą konkursą ir tapo pilnateisiu Sporto centro vadovu.

Dar praėjusių metų vasarą rajono tarybai buvo pateiktas Kėdainių sporto centro nuostatų keitimo klausimas. Tai nebuvo tik administracinius pokyčius iniciavęs veiksmas – ilgus metus galėjusi pasiūlyti tik šiokią tokią popamokinę veiklą vaikams, ši ugdymo įstaiga pagaliau iš tiesų galės tapti tikrąją sportininkų kalve.

„Nepaisant to, kad mūsų įstaiga vadinasi Kėdainių sporto centru, lig šiol veikėme kaip švietimo įstaiga ir teikėme neformaliojo švietimo paslaugas. Tapus tikruoju sporto centru, pasikeitimai atvers vartus į gerokai platesnius sporinės veiklos vandenis.

Sporto centre kiekvienos sporto šakos ugdymo programą sudaro pradinio rengimo, meistriškumo ugdymo, meistriškumo tobulinimo ir didelio meistriškumo ugdymo pakopos. Atsiradus sportininkų rengimo sistemai galima orientuotis į sportinius rezultatus, galima sportininkus rengti nežiūrint jų amžiaus – čia bus galima ugdyti ir darželinukus, ir jau mokyklą baigusius žmones“, – pokyčiais džiaugėsi T.Pakštys.

Kėdainių sporto centrui pakeitus veiklos modelį, galima išplėsti įstaigos veiklą net ir komercinėje srityje. Kraštiečiams bus galima teikti ir sveikatinimo ar rekreacijos paslaugas.

rinkosaikste.lt
Temos: 1 Kėdainiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką