Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 5d. 12:00

Lietuvos verslo konfederacijos komunikacijai vadovaus Dovilė Lisauskaitė

Dovilė Lisauskaitė
LVK nuotr. / Dovilė Lisauskaitė

Lietuvos verslo konfederacijoje (LVK) darbą pradeda Dovilė Lisauskaitė. Iki šiol buvusi įmonės „Grinda“ atstove spaudai, konfederacijoje ji bus korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadove.

„LVK pastaruoju metu auga tiek narių, tiek ir naujų veiklų bei iniciatyvų prasme. Natūraliai atsirado poreikis turėti komandoje žmogų, kuris operatyviai ir efektyviai informuos visuomenę apie konfederacijos veiklą, vykdomas iniciatyvas“, – teigia LVK generalinis direktorius Andrius Nikitinas.

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovė bus atsakinga už bendravimą su žiniasklaida bei konfederacijos organizuojamus renginius Lietuvoje ir užsienyje.

D.Lisauskaitė turi daugiau nei 20 metų patirtį įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Savo profesinę karjerą ji pradėjo dirbdama laidų moksleiviams vedėja Alytaus radijo stotyje FM99, vėliau baigusi studijas Klaipėdoje, dirbo įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Pastaraisiais metais rūpinosi Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Grinda“ išorine komunikacija, prieš tai ėjo Keistuolių teatro ir „Labaiteatro“ atstovės spaudai pareigas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką