Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 4d. 09:00

Naująja LVK direktore tapo E.Radišauskienė

Eglė Radišauskienė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Eglė Radišauskienė

Pastaruosius 17 metų valstybės tarnyboje dirbusi Eglė Radišauskienė tapo Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) generaline direktore. Jos kandidatūrai bendru sutarimu buvo pritarta LVK Tarybos posėdyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nuo 2016 m. E.Radišauskienė ėjo Socialinės apsaugos ir darbo viceministrės pareigas, prieš tai vadovavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo departamentui.

„Naujoji LVK direktorė savo darbą pradės itin sudėtingu metu – pandemija stipriai sujaukė ne tik verslo, bet ir visos šalies gyvenimą. Tačiau esame įsitikinę, kad Eglės sukaupta patirtis, kompetencija ir gebėjimas girdėti visas suinteresuotas puses, užtikrins efektyvų ir teisingą LVK narių atstovavimą“, – sakė LVK Prezidentas A.Romanovskis.

E.Radišauskienė yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete. Ilgamečio darbo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje metu, ji atstovavo Lietuvai tarptautinėse institucijose, vadovavo didelės apimties vietinės ir tarptautinės reikšmės projektams, vedė derybas dėl naujojo socialinio modelio, buvo atsakinga už kitų nacionaliniu mastu svarbių socialinės srities reformų įgyvendinimą.

Pagal LVK įstatus, LVK generalinį direktorių LVK Valdybos teikimu skiria ir atleidžia LVK Taryba. LVK generalinės direktorės pareigas Eglė Radišauskienė pradės eiti 2021 m. sausio 4 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką