Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 5d. 14:50

Pramonininkus palieka vykdomoji direktorė Giedrė Švedienė

Giedrė Švedienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Giedrė Švedienė

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vykdomosios direktorės pareigas palieka Giedrė Švedienė. Moteris iš pareigų traukiasi savo noru.

„Ji parašė pati laišką. (…) Labai taikiai, labai geranoriškai, jokio pykčio, šito tai jau ne“, – LPK viceprezidentas Jonas Guzavičius 15min pasakojo, kad prezidiumas gavo G.Švedienės laišką, kuriuo ji praneša apie savo sprendimą.

Pasak jo, jokių konfliktų su G.Švediene nebūta, išsiskyrimas yra taikus ir gražus.

Toliau J.Guzavičius cituoja G.Švedienės laišką: „Pirmiausia, noriu padėkoti už kartu nuveiktus darbus, jūsų reiklumą, palaikymą, visada vertingas pastabas ir įžvalgas. Kuomet prieš dvejus metus pradėjau dirbti, LPK buvo keliami tikslai sutvarkyti LPK direkcijų struktūrą bei organizacinę veiklą, sukurti komitetų sistemas, modelį. Pastaruosius metus organizacijai pavadinčiau pokyčių metais.

Per tą laiką direkcijoje subūrėme motyvuoto personalo komandą, buvo sutvarkyta direkcijos struktūra, patvirtinti organizacijos strateginiai tikslai, prioritetai, uždaviniai, sukurta metinė veiklos planavimo sistema, išgryninta nario mokesčio metodika, sukurtas LPK komitetų koordinavimo modelis. (…) Manau, kad šiandien LPK pokyčių etapas yra baigtas, o ateinantį laikotarpį matyčiau kaip LPK intensyvios plėtros etapą, kurio metu organizacija turi gebėti atsiliepti į šiuolaikinius iššūkius, būti lanksti ir moderni, valdant konkurencines rizikas bei vykdant organizacinę, komercinę plėtrą. Todėl manau, kad naujam etapui reikia naujo vykdomojo direktoriaus su nauja iniciatyva ir motyvacija. Tikiu šios organizacijos ateitimi, linkiu lyderystės, išlikti stipriausia verslo organizacija Lietuvoje. Pagarbiai.“

Moteris LPK vykdomosios direktorės pareigas eis iki balandžio pabaigos, kai bus išrinktas naujas direktorius.

2010-2015 metais moteris vadovavo Valstybės kontrolei, vėliau dirbo mentore Švedijos aukščiausioje audito institucijoje, konsultavo Botsvanos auditorius. LPK administracijai ji vadovauja nuo 2016 metų rugpjūčio pabaigos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką