Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikrasis Volstrito vilkas: Mohammedui dar nėra 18, o vaikinas jau uždirbo 72 mln. dolerių

Mohammedas Islamas
Nuotr. iš LinkedIn / Mohammedas Islamas
Šaltinis: 15min
0
A A

Prekiauti biržoje Mohammedas pradėjo būdamas vos devynerių metų. Dabar jam septyniolika – vaikinas mokosi mokykloje, gyvena su tėvais, tačiau sąskaitoje jau turi įspūdingą 72 mln. dolerių sumą, rašo naujienų portalas nymag.com.

Gandai Volstrite gali būti labai galingi. Jie gali pavirsti į srovę, kuri išjudins rinkas ir prives aktyvų kainas kristi arba šokti aukštyn. Pernai Stuyvesant mokykloje Niujorke pradėjo sklisti gandai, kad mokinys, vardu Mohammedas Islamas, akcijų biržoje užsidirbo turtus – 72 mln. dolerių.

Nors suma atrodo sunkiai įsivaizduojama, šis gandas atrodė patikimas. Visi mokykloje pažinojo Mohammedą, mokyklos investuotojų klubo prezidentą, ir žinojo, kad jis buvo beveik genijus.

Pasklidus gandui, Mohammedo vertė pakilo. Apie jį parašė mokyklos laikraštis, „Business Insider“ įtraukė jį į „20 under 20“ sąrašą, ir taip vaikinas, jo draugo teigimu, tapo žvaigžde: „Tikras VIP“.

Po to, kai jis tapo žvaigdže, mokykloje pasidarė kiek nejauku. Pavyzdžiui, mokytojos klausdavo: „Ar tik ne tu esi tas vaikis, kuris uždirbo daug pinigų?“ Vaikinas iš naujo užmezgė ryšius su draugu iš buvusios mokyklos Patricku, vėliau – su oligarchų sūnumi Damiru.

Trys draugai ketina kitąmet pradėti mokytis koledže, ir nemano, kad tam sutrukdys paskaitos. „Iki kitų metų uždirbsime milijardą dolerių“, – sakė Damiras.

Trise jie nusprendė pradėti rizikos draudimo fondą. Jie pasakojo esantys teisingame kelyje – birželį Mohammedui sukaks 18 metų, ir tuomet jis galės gauti savo maklerio licenciją.

„Mo yra mūsų maestro. Jis uždirbs daug pinigų. Mes tik patenkinsime jo poreikius“, – sakė Patrickas.

Jie visi ketina kitąmet pradėti mokytis koledže, ir nemano, kad tam sutrukdys paskaitos. „Iki kitų metų uždirbsime milijardą dolerių“, – sakė Damiras.

Mohammedas pridūrė: „Tačiau viskas ne vien dėl pinigų. Mes norime sukurti brolystę, kad mus kažkas siektų, kad mes turėtume įtakos.“

„Visai kaip „Volstrito vilke“, – pridūrė Damiras.

„Ne, visgi ne taip pat, kaip ten“, – įsikišo Patrickas.

Kaip ir Jordanas Belfortas (pagrindinis „Volstrito vilko“ veikėjas), Mohammedas pradėjo su centais. Pusbrolis jam parodė, kaip prekiauti biržoje. Jam patiko rizikos jausmas, tačiau jis nusprendė jo atsisakyti, praradęs dalį pinigų.

„Man neužteko drąsos“, – sakė jis. Tuo metu Mohammedui buvo vos devyneri.

Praėjo laiko, kol Mohammedas vėl drįso prekiauti. Jis įsitraukė į prekybą nafta ir auksu, ir taip jo sąskaita banke pradėjo augti. Vaikinas jau uždirbo 72 mln. dolerių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką