Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 22, 12:33

Apartamentai simpatizuojantiems „mid century modern“ stilistikai

Butas šalia barokinio Vilniaus „Centro rezidencija“ projekte lyg ir įpareigoja stilingam ir kultūriniam gyvenimui.
Dovilės Švilpienės kurtas interjeras
Dovilės Švilpienės kurtas interjeras / Agnės Bareikienės nuotr.

Tapus neatsiejama miesto istorijos dalimi belieka pasikliauti „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujančios dizainerės Dovilės Švilpienės stiliaus jausmu.

Įrengdama „Hanner“ apartamentus, interjero dizainerė kėlė sau tikslą sukurti stilingą, spalvingą ir funkcionalų interjerą už santykinai draugišką biudžetą.

Agnės Bareikienės nuotr./Dovilės Švilpienės kurtas interjeras
Agnės Bareikienės nuotr./Dovilės Švilpienės kurtas interjeras

Kūrėja tiki, kad dizainas kuriamas per detales, o šiuo atveju idėją jai padiktavo „mid century modern“ stilius, dar kitaip vadinamas vidurio amžiaus modernizmu.

Tai 7–8-ojo dešimtmečių stilistika, interjere išreikšta per geometrines formas ir spalvas (garstyčių geltoną, pudros rausvą, gaivią mėtinę), tik sumoderninta ir pritaikyta šiuolaikiniam žmogui.

Ne vien interjeru, bet ir išskirtine vieta bei pro langus atsiveriančiu vaizdu, erdvia terasa paperkanti gyvenamoji erdvė, dizainerės teigimu, pritaikyta miesto ritmu gyvenančiai ir kultūrinį gyvenimą mėgstančiai šeimai.

Agnės Bareikienės nuotr./Dovilės Švilpienės kurtas interjeras
Agnės Bareikienės nuotr./Dovilės Švilpienės kurtas interjeras

Galvodama apie ją, D.Švilpienė miegamajame, prie veidrodžio, įkurdino grožio stalelį, kuris lengvai transformuojamas į darbo stalą, vaiko kambaryje suderino baldinius sprendimus su funkcionalumu ir mobilumu (už ką padėkotų šiuolaikinis paauglys).

Visiems gimusiems sprendimams pašnekovę įkvėpė virtuvės zonoje esanti geltona spalva, ji ir šiandien apartamentų interjere spinduliuoja energingumą ir gyvastį, o aplink ją rikiuojasi visi kiti elementai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką