Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Auksinės paletės“ įteiktos buvusioje Garliavos liuteronų bažnyčioje

Balandžio 14 dieną konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė ’21“ organizatoriai iškilmingai įteikė „Auksines paletes“ geriausių 2021 metų interjerų autoriams. Kasmet apdovanojimų ceremonija vyksta vis kitoje vietoje. Šiemet ji surengta buvusioje liuteronų bažnyčioje, Garliavoje, įsikūrusioje architektės Editos Righetto studijoje.
„Metų interjeras / Auksinė paletė ’21“ apdovanojimai
„Metų interjeras / Auksinė paletė ’21“ apdovanojimai / Organizatorių nuotr.

Prestižiškiausias lietuviškų interjerų konkursas vyko jau 17-ąjį kartą. Šiais metais konkursui 93 autoriai ir jų kolektyvai pateikė 189 interjerus, įrengtus 2021-aisiais. Siekiant visiško nešališkumo, interjerus iš fotografijų virtualiai vertino tarptautinė architektų ir interjero dizainerių komisija. Ji išrinko po vieną geriausią privatų, visuomeninį ir biuro interjerą.

Kartu su konkurso rėmėjais taip pat buvo išrinkti 6 specialių kategorijų nugalėtojai. Vienas jų – „Tautos interjeras“ – renkamas balsuojant internetu. Šiemet atnaujintoje interjeras.lt svetainėje buvo balsuota iš daugiau nei 9 tūkst. skirtingų IP adresų. Balsuoti už tą patį interjerą buvo galima tik po vieną kartą.

„Džiaugiuosi, kad konkursui šiemet buvo pateikta tiek daug kokybiškų darbų. Akivaizdžiai matyti, kad per 17 konkurso gyvavimo metų lietuviška interjero kultūra įgavo savitų bruožų. Taip pat galima pastebėti, kad interjeruose vis daugiau tvarių, ilgalaikių sprendimų, kokybiškų medžiagų, originalaus dizaino baldų, naudojami inovatyvūs, išmanūs sprendimai. Tikrai drąsiai galima teigti, kad mūsų interjerai atitinka aukščiausius tarptautinius standartus. Ne veltui kai kurie jų jau tapo tikromis tarptautinės specializuotos žiniasklaidos žvaigždėmis. Šiandieninis kontekstas verčia dar labiau sutelkti dėmesį į namų aplinkos kokybę ir prasmes“, – sako konkurso organizatorius žurnalo „Centras / Interjeras.lt pataria“ leidėjas Vytautas Gurevičius.

Visus pateiktus darbus galite peržiūrėti ką tik atnaujintoje didžiausioje lietuviškų interjerų galerijoje.

Nominacijos ir nugalėję autoriai bei jų interjerai:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius