Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 25d. 18:07

Intriga Italijoje – jaunam muzikos profesionalui sukurtas interjeras

Butas su terasa Italijoje
Barbaros Corsico nuotr. / Butas su terasa Italijoje

Buto projekto autorius, architektas Duilio Damilano savo kūryboje demonstruoja silpnybę šeimoje vyraujančiai skulptoriaus profesijai ir puoselėja šį potraukį perteikdamas savitą požiūrį į plastiškumą, formas, apdailos medžiagų kompozicijos svarbą. Šis interjeras, pavadintas „Cis“, yra minimalistinio stiliaus. Akivaizdu, kad kiekvienas daiktas, šviestuvas, baldas ar apdaila čia kruopščiai apgalvoti ir atidžiai parinkti.

Projekto autoriai: Damilanostudio Architects

Vieta: Buska (Busca), Italija

Įgyvendinta: 2018 m.

Plotas: 93 m²

Daugiabutis remiasi į senovės laikų sieną, ribojančią ir kartu suteikiančią terasai didžiulę vertę ar net intrigą, nes pats daugiabutis nėra toks senas. Projektas buvo rengiamas jaunam muzikos profesionalui, jaučiančiam aistrą garsams, todėl norėta, jog patalpos nuosekliai įsilietų viena į kitą tarsi melodija. Butas išsidėstęs per du aukštus. Jame taip pat įrengtas rūsys, garažas bei žaidimų kambarys. Laisvalaikio zona šviesi – vyrauja gryna balta spalva, o ją sušildo ir papildo riešutmedžio grindys bei tamsi raudonai ruda siena su labai aiškiai išdėstyta stačiakampių kompozicija, kurią sudaro šviestuvai, kabamoji komoda, vazonas bei grindų pakyla. Kitapus sienelės, nišoje, buvo suformuotos tvarkingai atrodančios knygų lentynos bei slankiosios ažūrinės durys. Visame šių objektų išdėstyme dominuoja horizontalus ritmas, optiškai išplečiantis erdvę.

Barbaros Corsico nuotr./Butas su terasa Italijoje
Barbaros Corsico nuotr./Butas su terasa Italijoje

Šalia pilkos svetainės kušetės kybantis didžiulis šviestuvas savo keistu atspindžiu lubose, sukuriamu nuo kito, grindyse sumontuoto šviestuvo, suteikia įdomumo, o vakarais – jaukumo. Sieną puošiantis grafinis floristinis tapetas, kuriame atsikartoja prie valgomojo stalo stovinčių krėslų gobeleno atspalvis, suteikia butui elegancijos, plastiškumo, romantikos bei dinamikos. Iš svetainės, sujungtos su baltutėle virtuve, patenkama į nuostabią terasą, kurioje suprojektuotas įdomus turėklas. Sausuoju sezonu jis naudojamas ir kaip knygų lentyna.

Barbaros Corsico nuotr./Butas su terasa Italijoje
Barbaros Corsico nuotr./Butas su terasa Italijoje

Miego bei poilsio zona pasižymi permatomumu – tarsi pereinamas koridorius įrengtas dušas skiria miegamąjį ir vonios kambarį: nusiprausus iš jo galima patekti į abi patalpas. Čia dominuoja balta, pilka spalva ir riešutmedžio apdaila. Švarios formos, nedaug daiktų bei šviesios erdvės – interjero elementai, suteikiantys būstui švaros, tvarkos ir jaukumo pojūtį. Tokiame bute lengva atsipalaiduoti ir pailsėti, taip pat mėgautis mėgstama muzika.

interjeras.lt
Temos: 2 Italija Interjeras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

21:38
00:33
00:52

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką