Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 kovo 19d. 17:53

Išrinkti konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė ’19“ nugalėtojai

„Metų interjeras / Auksinė paletė'19“
„Metų interjeras / Auksinė paletė'19“
Kasmetinis lietuviškų interjerų konkursas vyksta jau 15-ąjį kartą. Šiemet konkursui 125 autoriai ir jų kolektyvai pateikė 236 interjerus, realizuotus 2019 metais. Architektai ir interjero dizaineriai varžėsi dėl tradicinių „Auksinių palečių“ apdovanojimų. Dėl paskelbtos koronaviruso pandemijos organizatoriai buvo priversti atsisakyti iškilmingos apdovanojimų ceremonijos, todėl rezultatus tenka skelbti virtualiai.

Siekiant visiško nešališkumo, interjerus iš fotografijų virtualiai vertino tarptautinė architektų ir interjero dizainerių komisija. Ji išrinko po vieną geriausią privatų, visuomeninį ir biuro interjerą. Kartu su konkurso rėmėjais taip pat buvo išrinkti 8 specialių kategorijų interjerai. Vienas jų – „Tautos interjeras“ – renkamas balsuojant internetu. Šiemet balsuota buvo iš 12 872 skirtingų IP adresų. Balsuoti už tą patį interjerą buvo galima tik po vieną kartą.

„Džiaugiuosi, kad konkursui šiemet buvo pateikta tiek daug kokybiškų darbų. Akivaizdžiai matyti, kad per 15 konkurso gyvavimo metų lietuviška interjero kultūra įgavo savitų bruožų. Taip pat galima pastebėti, kad interjeruose vis daugiau tvarių, ilgalaikių sprendimų, kokybiškų medžiagų, originalaus dizaino baldų, naudojami inovatyvūs, išmanūs sprendimai. Tikrai drąsiai galima teigti, kad mūsų interjerai atitinka aukščiausius tarptautinius standartus. Ne veltui kai kurie jų jau tapo tikromis tarptautinės specializuotos žiniasklaidos žvaigždėmis. Na, o „Auksines paletes“ autoriams mes iškilmingai ir originaliai įteiksime, kai bus atšauktas karantinas Lietuvoje“, – sako konkurso organizatorius žurnalo „Centras“ leidėjas Vytautas Gurevičius.

Čia galite susipažinti su konkurso rezultatais:

Nominacijos ir nugalėję autoriai bei jų interjerai:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

interjeras.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
26:48
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką