Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Išrinkti konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė ’19“ nugalėtojai

Kasmetinis lietuviškų interjerų konkursas vyksta jau 15-ąjį kartą. Šiemet konkursui 125 autoriai ir jų kolektyvai pateikė 236 interjerus, realizuotus 2019 metais. Architektai ir interjero dizaineriai varžėsi dėl tradicinių „Auksinių palečių“ apdovanojimų. Dėl paskelbtos koronaviruso pandemijos organizatoriai buvo priversti atsisakyti iškilmingos apdovanojimų ceremonijos, todėl rezultatus tenka skelbti virtualiai.
„Metų interjeras / Auksinė paletė'19“
„Metų interjeras / Auksinė paletė'19“

Siekiant visiško nešališkumo, interjerus iš fotografijų virtualiai vertino tarptautinė architektų ir interjero dizainerių komisija. Ji išrinko po vieną geriausią privatų, visuomeninį ir biuro interjerą. Kartu su konkurso rėmėjais taip pat buvo išrinkti 8 specialių kategorijų interjerai. Vienas jų – „Tautos interjeras“ – renkamas balsuojant internetu. Šiemet balsuota buvo iš 12 872 skirtingų IP adresų. Balsuoti už tą patį interjerą buvo galima tik po vieną kartą.

„Džiaugiuosi, kad konkursui šiemet buvo pateikta tiek daug kokybiškų darbų. Akivaizdžiai matyti, kad per 15 konkurso gyvavimo metų lietuviška interjero kultūra įgavo savitų bruožų. Taip pat galima pastebėti, kad interjeruose vis daugiau tvarių, ilgalaikių sprendimų, kokybiškų medžiagų, originalaus dizaino baldų, naudojami inovatyvūs, išmanūs sprendimai. Tikrai drąsiai galima teigti, kad mūsų interjerai atitinka aukščiausius tarptautinius standartus. Ne veltui kai kurie jų jau tapo tikromis tarptautinės specializuotos žiniasklaidos žvaigždėmis. Na, o „Auksines paletes“ autoriams mes iškilmingai ir originaliai įteiksime, kai bus atšauktas karantinas Lietuvoje“, – sako konkurso organizatorius žurnalo „Centras“ leidėjas Vytautas Gurevičius.

Čia galite susipažinti su konkurso rezultatais:

Nominacijos ir nugalėję autoriai bei jų interjerai:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius