Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 10 13, 09:54

„Nacionalinio interjero konkurso 2020“ dalyviai: dizainerė Eglė Mišinytė

Ketvirtą kartą organizuojamas „Nacionalinis interjero konkursas 2020“ kviečia jus balsuoti už labiausiai patikusią šių metų interjero viziją. Konkurse varžosi net 16 dizainerių, kurie pateikė savo interjero vizijas butams dviejuose „Hanner“ projektuose – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“.
Eglės Mišinytės interjero vizija
Eglės Mišinytės interjero vizija

Kviečiame balsuoti ir išrinkti šešis geriausius interjero pasiūlymus, kurie vėlesniame etape bus realizuoti įrengiant pasirinktus butus.

Dizainerė: Eglė Mišinytė

Ankstesniuose konkursuose Eglė dalyvaudavo su partnere Jurgita Mockute, kuri šiame konkurse negalėjo dalyvauti dėl užimtumo. Per plauką nelaimėjo 2018 –ųjų konkurso, liko antroje vietoje. Su Jurgita įrenginėjo ir Pilies apartamentų butus.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Mišinytė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Mišinytė

Projektas: „Renesanso“, 42,38 kv. metrų butas.

Idėja: Senamiesčiui būdingų elementų interpretacija, pritaikant juos moderniam gyvenimui. Idėją inspiravo projekto vieta ir jos istorinis kontekstas. Aplink esantys istoriniai pastatai.

Svarbiausi akcentai: Daugiausiai dėmesio buvo skirta į naujos statybos būstą, harmoningai įlieti autentiškus, senamiesčiui būdingus elementus. Arka tampa interjero centrine ašimi, ją papildo kitos geometrinės formos ir tūriai. Interjero elementams pasirinktas smulkus mastelis. Jis atsikartoja grindų rašte, sienų dangose, balduose.

Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Projekto planas netaisyklingos formos, reikėjo skirti daugiau pastangų, kad erdvių išdėstymas būtų funkcionalus. Buto langai koncentruoti vienoje pusėje, todėl pasirinkta šilta spalvinė gama, kad butas atrodytų kuo jaukesnis ir šviesesnis.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką