Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 11 06, 16:05

„Nacionalinio interjero konkurso“ rezultatų belaukiant: kaip keičiasi lietuvių skonis ir kokias klaidas darome kurdami namus

Ar savo namuose jaučiamės gerai? Kiek mums svarbi estetika ir skoningas interjeras? Kaip keičiasi lietuvių skonis ir kokias klaidas darome kurdami namus? Apie tai 15min studijoje kalbėjomės su jau ketvirtus metus „Nacionalinį interjero konkursą“ organizuojančio „Hanner“ valdybos nariu verslininku Arvydu Avuliu ir viena iš pirmojo etapo nugalėtojų interjero dizainere Dovile Švilpiene.
Dovilė Švilpienė ir Arvydas Avulis
Dovilė Švilpienė ir Arvydas Avulis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šiemet jėgas „Nacionaliniame interjero konkurse“ išbandė net 16 interjero dizainerių iš visos Lietuvos, parengę vizualizacijas „Hanner“ gyvenvietėse – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“ – esančiuose būstuose. 6 laimėtojus balsuodami išrinko portalo 15min skaitytojai, kurių balsai ir lėmė, kas galės realizuoti savo projektus. Dabar belieka laukti įgyvendintų projektų, o skaitytojai galės išrinkti labiausiai jiems patikusį.

Na, o diskusiją apie šio konkurso tradiciją bei vertes naujakuriams ir visuomenei kviečiame žiūrėti apačioje esančiame vaizdo reportaže.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką