TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Aruodas.lt: loftą dizainerė pavertė mažu meno kūriniu

Išorė gali būti apgaulinga – jei sparčiausiai atsinaujinančiame Vilniaus mikrorajone, Naujamiestyje, eitumėte pro buvusį elektrotechnikos gamyklos „Elfa“ pastatą, negalėtumėte įtarti, kad po pilka pastato išore slepiasi loftai, kurie pagal savo interjerą galėtų būti ir prestižinėse vietose esančiuose daugiabučiuose. Lankomiausiame nekilnojamojo turto skelbimų portale Aruodas.lt atsirado skelbimas, kuris leidžia pasižvalgyti po lofto vidų ir įvertinti jo įrengimą.
Vilnius, Naujamiestis, Kauno g., 2 kambarių butas
Vilnius, Naujamiestis, Kauno g., 2 kambarių butas / Aruodas.lt

Jei žvelgtume tik į lofto plotą – o jis yra 44 kvadratinių metrų – atrodytų,

kad gyvenamoji erdvė yra nedidelė. Tačiau jame apsilankius taip neatrodo: erdvės yra išplanuotos labai funkcionaliai, todėl gerokai išplečia būstą. Aukštos buvusios gamyklos lubos leido vienoje patalpoje sutalpinti du aukštus: pirmame yra su svetaine sujungta virtuvė, laiptais pakilę į antresolinį aukštą rasite miegamojo ir poilsio patalpas.

Daugiau informacijos apie butą, jo kainą ir nuotraukų, rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

Būstas ne tik funkcionalus, tačiau ir estetiškai vieningas – iš karto matosi, kad prie projekto ranką pridėjo dizainerė. Pilkšvos spalvos sienos uždarytos tamsesnių atspalvių grindų ir lubų. Baldai pagaminti pagal užsakymą, specialiai pritaikyti šiam loftui. Trigubas spalvų žaismas – tamsa-šviesa-tamsa – stilistiškai išlaikytas visame būste: tiek svetainėje, tiek vonioje, tiek miegamajame.

Būsto interjeras kurtas prieš akis turint modernų miestietį, kuris gerai jaučiasi miesto džiunglėse: ant sienų pakabintas stilizuotas dviratis, o buvusią pastato paskirtį primena svetainėje esančios kopėčios ir metaliniai šviestuvai. Griežtą industrinį interjerą sušvelnina svetainėje esantis židinys.

Neišsigąskite – židinys nors ir šildo, tačiau labiau atlieka estetinę funkciją. Lofte įrengtas modernus šilumos siurblys „oras-oras“, kuris ir šildo, ir vėsina. Tad galima pačiam laisvai planuoti tiek šildymui skirtas išlaidas, tiek reguliuoti būste esančią temperatūrą – nepriklausysite nei nuo šilumininkų, nei nuo kaimynų įgeidžių.

Naujamiestis yra laikomas vienas sparčiausiai atgimstančių sostinės rajonų – dėl savo geografinės padėties, išvystytos infrastruktūros ir artumo prie centro, jis masina statytojus ir gyventojus. Jau prieš kurį laiką prasidėjusi pramoninių pastatų konversija į gyvenamuosius įsibėgėja, kyla ne vienas ir naujas pastatas, taigi artimiausiu metu šis rajonas turėtų dar sparčiau keistis į gerąją pusę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Užsisakykite 15min naujienlaiškius