Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Atnaujinamas istorinis XVI a. pastatas Pilies gatvėje: įsikurs butai ir komercinės patalpos

Nekilnojamojo turto bendrovė „Build Me“ atnaujina Vilniuje, Pilies gatvėje, esantį pastatą, atsižvelgdama į jo istorinę paskirtį. Projekte, pavadintame „Pilies 10“, bus įrengti apartamentai bei komercinės patalpos. Investicijos į XVI amžiaus pastato atnaujinimą sieks daugiau kaip 5 mln. eurų, skelbiama išplatintame pranešime.
Namas Pilies g. 10
Namas Pilies g. 10 / Bendrovės nuotr.

Rekonstruojant beveik 2 tūkst. kv. metrų ploto pastatą, jame suplanuoti devyni apartamentai ir keturios komercinėms patalpoms skirtos erdvės. Pastato rekonstrukciją numatoma užbaigti 2021 m. pirmąjį ketvirtį.

„Planuodami šį projektą, nagrinėjome privačių bei verslo klientų poreikius, gilinomės į autentiško pastato istoriją ir nusprendėme atsižvelgti į visus šiuos aspektus“, – sako Paulius Dubickas, „Build Me“ bendraįkūrėjas.

Bendrovės nuotr./Pilies g. 10 projekto vizualizacija
Bendrovės nuotr./Pilies g. 10 projekto vizualizacija

Antrajame ir mansardiniuose „Pilies 10“ projekto aukštuose suplanuotų devynių apartamentų plotas svyruos nuo 43 iki 128 kv. metrų, vidutinė vieno kv. metro kaina siekia 3,4 tūkst. eurų.

Pirmajame pastato aukšte bus įrengtos keturios erdvės komercinėms patalpoms. Šių patalpų plotas svyruoja nuo 77 iki 606 kv. metrų, jos pritaikytos skirtingo verslo – kavinių ar restoranų, parduotuvių ir kt. – poreikiams. Kiekviena patalpa turi savo atskirą apskaitą ir vitrininius įėjimus iš Pilies gatvės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius