Dabar populiaru
15min be reklamos

„Baltic Asset Management“ sostinės Naujamiestyje užbaigė „Storyline“ statybas

Nekilnojamojo turto projektų valdytoja ir plėtotoja, bendrovė „Baltic Asset Management“, užbaigė gyvenamojo projekto „Storyline“ statybas Naujamiestyje, Algirdo ir Geležinkelio gatvių sankirtoje. Visi butai šiame projekte buvo parduoti dar šių metų pavasarį, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Gyvenamasis projektas „Storyline“ sostinės Naujamiestyje
Gyvenamasis projektas „Storyline“ sostinės Naujamiestyje / „Baltic Asset Management“ nuotr.

Anot įmonės generalinio direktoriaus Ugnio Latvio, netoliese, Naujininkuose, esančio projekto „Ramu Du“, statybos dar tik artėja prie pabaigos, tačiau taip pat parduota daug butų – beveik 90 proc.

„Storyline“ naujakuriai apsigyveno 25-66 kv. m A+ energinės klasės butuose su grindiniu šildymu ir rekuperacija. Gyventojai rinkosi butus nuo 63 tūkst. iki 161 tūkst. eurų, kvadratinio metro kaina prasidėjo nuo 1798 eurų. Visi butai turi terasas arba balkonus, iš kurių atsiveria vaizdai į Senamiestį ar geležinkelio depą. Pagrindinis projekto išskirtinumas – stogo terasa, kurioje gyventojams įkurtos ne tik laisvalaikio ir poilsio, bet ir pramogų erdvės. Naujakuriai mėgaujasi nuosavu kino teatru po atviru dangumi.

Šiuo metu Algirdo ir Geležinkelio gatvėse vyksta Vilniaus miesto savivaldybės suplanuoti infrastruktūros darbai. Tvarkomos gatvės, platinami šaligatviai, formuojami dviračių ir paspirtukų takai.

„Naujamiesčio dalis ties Algirdo g. smarkiai keičiasi ne tik privačių investuotojų dėka, bet ir Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva. Aplink tvarkomi skverai, visai greta kuriamas „Vilnius Connect“ projektas, kuris neatpažįstamai pakeis šią teritoriją. Sutvarkius šią Naujamiesčio dalį, toliau miesto planuose Naujininkų prijungimas prie centrinės miesto dalies. Pastebime, kad gyventojai pastaruoju metu rinkdamiesi būstą vertina ne tik esamą situaciją, bet aktyviai domisi, kaip atrodys teritorija, kur jie perka butą, po kelių metų. Būsto pasirinkimas tampa ne tiek emocinis, kiek racionalus ar net investicinis pirkinys“, – sako „Baltic Asset Management“ vadovas.

Bendrovė „Baltic Asset Management“ Naujamiestyje taip pat plėtoja co-living projektą „Chapters“, numatytos investicijos naujiems projektams Smolensko g. 12, 10 ir 5. Smolensko g. 5 projekto architektūrinę idėją įmonė išsirinko architektūrinio konkurso būdu. Bendros įmonės investicijos į naujus projektus vien Vilniaus Naujamiestyje sieks daugiau nei 37 mln. eurų. Be projektų Naujamiestyje, įmonės investicijos taip pat suplanuotos kitose centrinės miesto dalies rajonuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką