Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 23d. 12:58

Biurų priežiūros poreikį Lietuvoje augina tarptautinės įmonės

Saulėtas Vilnius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Saulėtas Vilnius

Tarptautinės nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovės „Newsec“ teikiamų biurų priežiūros paslaugų apimtys didėja – skaičiuojamas dvigubas augimas. Šių paslaugų populiarumas sparčiai auga tarp tarptautinių kompanijų, rašoma pranešime spaudai.

Pasak „Newsec“ turto valdymo paslaugų grupės vadovės Baltijos šalyse Ridos Kalvaitienės, 2020-2021 metais pasirašytos biurų priežiūros sutartys su tokiomis kompanijomis kaip „World Courier Lithuania“, „Mambu“ ir kitomis yra reikšmingas įvertinimas – stambios globalios įmonės pasirenka profesionalų paslaugos teikėją su stipriu vietiniu know-how.

„Nepaisant pandemijos, biurai didžiosioms kompanijoms išlieka aktualūs kaip įmonės kultūros ir identiteto puoselėjimo vieta, nes komandoms svarbu būti kartu ir tobulėti, o karantino ribojimai yra laikini. Biurų priežiūros paslaugos poreikis rinkoje pastaruoju metu auga, nes įmonėms savarankiškai administruojant biurus gali kilti nemažai iššūkių, ypač kai kalbama apie didesnes nei 500 kv. m patalpas.

Kokybiška biuro priežiūra reikalauja specifinių kompetencijų, o kompanijos, kurių veikla nesusijusi su NT sektoriumi, dažnai neturi reikalingų resursų biuro valdymui. Dėl šių priežasčių yra pasitelkiami ekspertai iš šalies“, – teigia R.Kalvaitienė.

Ekspertė pažymi, kad profesionalių biuro valdymo paslaugų poreikis labiausiai auga tarp tarptautinių įmonių, įkūrusių savo padalinius Lietuvoje. Tokios įmonės įprastai puikiai supranta profesionalios paslaugos vertę bei vertina savo laiką, kurį gali skirti tiesioginiam darbui. Sutartys su „Newsec“ turto valdymo klientų portfelį papildžiusiomis įmonėmis „World Courier Lithuania“ (pasaulinė biofarmacijos specializuotos logistikos lyderė), „Mambu“ (bankinių technologijų bendrovė) bei kiti paslaugų centrai yra puikus to įrodymas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką