Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 17d. 11:24 , Atnaujinta: 2017 rugpjūčio 17d. 14:59

„Capital PRO“ konsultuos „Lietuvos draudimą“

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje

Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Capital PRO“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Lietuvos draudimu“ dėl konsultavimo nekilnojamojo turto klausimais, rašoma pranešime spaudai.

„Planuojama, kad bendras darbas vyks kuriant strateginius planus, kaip efektyviai valdyti nekilnojamąjį turtą“, – teigia „Capital PRO“ biuro vadovas Andrejus Naumčikas.

„Capital PRO“ tarpininkaus „Lietuvos draudimui“ derybose su nekilnojamojo turto, patalpų nuomininkais, draudimo bendrovės valdomų patalpų nuomininkais bei pirkėjais, vykdys nekilnojamojo turto paiešką ir vertinimą, teiks rekomendacijas dėl naujų vietų bei konsultuos visais nekilnojamojo turto paslaugų klausimais.

„Lietuvos draudimo“ IT ir operacijų departamento direktorė Asta Kalinauskienė 15min teigė, kad pasirašyta sutartis su „Capital PRO“ padės efektyviai valdyti turimą ir nuomojamą turtą, tačiau kol kas nėra planuojama parduoti valdomų patalpų.

„Esant reikalui persikelti į kitas patalpas, konsultantai padės mums jas išnuomoti bei surasti kitas. Sutartis taip pat apima konsultacijas, kuriomis sieksime įsivertinti padėti nekilnojamojo turto rinkoje ir priimti efektyvius sprendimus dėl mūsų turimų ar nuomojamų patalpų. Tai daugiausia yra aktualu regionuose, kur turime platų nuosavų pardavimų tinklą ir stengiamės sukurti patogias sąlygas mūsų klientams atvykti į mūsų skyrius“, – sakė ji.

„Lietuvos draudimas“ šiuo metu nuosavybės teise valdo 28 pastatus 24 miestuose. Dar 102 pastatus ar patalpas bendrovė nuomojasi, kurie išsidėstę 65 vietovėse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką