Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

„Capital PRO“ konsultuos „Lietuvos draudimą“

Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Capital PRO“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Lietuvos draudimu“ dėl konsultavimo nekilnojamojo turto klausimais, rašoma pranešime spaudai.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / Tomo Markelevičiaus nuotr.

„Planuojama, kad bendras darbas vyks kuriant strateginius planus, kaip efektyviai valdyti nekilnojamąjį turtą“, – teigia „Capital PRO“ biuro vadovas Andrejus Naumčikas.

„Capital PRO“ tarpininkaus „Lietuvos draudimui“ derybose su nekilnojamojo turto, patalpų nuomininkais, draudimo bendrovės valdomų patalpų nuomininkais bei pirkėjais, vykdys nekilnojamojo turto paiešką ir vertinimą, teiks rekomendacijas dėl naujų vietų bei konsultuos visais nekilnojamojo turto paslaugų klausimais.

„Lietuvos draudimo“ IT ir operacijų departamento direktorė Asta Kalinauskienė 15min teigė, kad pasirašyta sutartis su „Capital PRO“ padės efektyviai valdyti turimą ir nuomojamą turtą, tačiau kol kas nėra planuojama parduoti valdomų patalpų.

„Esant reikalui persikelti į kitas patalpas, konsultantai padės mums jas išnuomoti bei surasti kitas. Sutartis taip pat apima konsultacijas, kuriomis sieksime įsivertinti padėti nekilnojamojo turto rinkoje ir priimti efektyvius sprendimus dėl mūsų turimų ar nuomojamų patalpų. Tai daugiausia yra aktualu regionuose, kur turime platų nuosavų pardavimų tinklą ir stengiamės sukurti patogias sąlygas mūsų klientams atvykti į mūsų skyrius“, – sakė ji.

„Lietuvos draudimas“ šiuo metu nuosavybės teise valdo 28 pastatus 24 miestuose. Dar 102 pastatus ar patalpas bendrovė nuomojasi, kurie išsidėstę 65 vietovėse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius