15min be reklamos

„Citus“: balandį sostinėje – bene dvigubai daugiau rezervuotų būstų nei pernai

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Citus“ duomenimis, per šių metų balandžio mėn. Vilniaus pirminėje būsto rinkoje buvo rezervuotas rekordinis skaičius – 646 būstai (butai ir kotedžai). Kaune per tą patį laiką rezervuoti 104 būstai.
Būstas
Būstas / 123rf.com nuotr.

Sostinėje būsto pardavimai, lyginant su tuo pačiu mėnesiu pernai, šoktelėjo beveik dvigubai, o Kaune išliko labai panašūs, nors ir nežymiai sumažėjo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Citus“ duomenimis, Vilniuje sausį rezervuoti 507, vasarį – 592, kovą – 539 būstai. Kaune aktyviausias buvo vasario mėnuo, kai rezervuota 135 būstai. Sausį šis skaičius siekė 96, kovą – 79.

Iš viso šiais metais Vilniuje rezervuoti 2 284 būstai, Kaune – 414. Palyginimui, rekordiniais 2018 m. per 12 mėnesių Vilniuje rezervuoti 4 584 būstai, tai reiškia, kad šiemet per 4 mėn. pasiekta pusė pernykščio rezultato. Kaune taip pat per keturis mėnesius pasiekta pusė praėjusių metų rezultato, kai per metus buvo rezervuota 817 būstų.

„Manau, kad pakartoti tokį rezultatą bus be galo sunku, iš kitos pusės, žmonės neturėtų beatodairiškai pirkti būstų, nes tokia situacija vėl vilioja oportunistus, nepatyrusius vystytojus – brangiausią gyvenimo sprendimą atlikti reikia kruopščiai atsirinkus ir tinkamą projektą, ir, būtinai, patikimą vystytoją“, – pranešime sakė „Citus“ investicijų ir analizės vadovas Šarūnas Tarutis.

„Citus“ skelbia, kad pirmieji šių metų mėnesiai – sėkmingiausi per jos veiklos istoriją. Balandį „Citus“ valdomuose projektuose rezervuoti 48 būstai (34 – Vilniuje, 13 – Kaune), o nuo sausio – 219 (139 – Vilniuje, 80 – Kaune).

„Siekdami išlaikyti aukštą rinkos tempą jau netrukus pasiūlysime naują daugiafunkcinį projektą laikinojoje sostinėje, o Vilniuje šiemet svarstome net apie du naujus projektus. Taigi naujienų tikrai turėsime“, – žada „Citus“ investicijų ir analizės vadovas Šarūnas Tarutis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką