Dabar populiaru
Tiesiogiai

„Citus“ Vilniuje, Burbiškių miško slėnyje, statys dar 119 butų

Nekilnojamojo turto projektų plėtros ir valdymo įmonė „Citus“ sostinėje, Burbiškėse, valdomame kvartale „Miško ardai“ pradeda antrąjį iš trijų kvartalo statybų etapų su 119 butų. Šį etapą planuojama baigti 2021 m. antrą ketvirtį ir investuoti apie 9,6 mln. eurų, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
Burbiškių miško slėnyje vykstančios statybos
Burbiškių miško slėnyje vykstančios statybos / „Citus“ nuotr.

Projekte šiuo metu atliekami baigiamieji pirmojo etapo statybos darbai. Per vienerius metus „Miško arduose“ įgyvendintas pirmasis etapas, 85% butų iš 105 jau parduoti. Investicijos į pirmąjį etapą – apie 8,3 mln. eurų.

„Karantino metu susidūrėme su nemažai iššūkių: sutriko medžiagų tiekimas, rangovai sprendė, kaip užtikrinti nenutrūkstamą darbą, kai paskelbus karantiną darbuotojai iš kitų šalių išvyko namo, o nauji atvykti negalėjo. Taip pat sulėtėjo ir valstybės institucijų darbas, todėl ilgiau užtruko statybų dokumentų tvarkymas. Nors dabartinė būsto rinkos situacija vis dar verčia atidžiai vertinti sprendimus dėl investicijų, džiaugiamės klientų pasitikėjimu ir sustyguotais darbo procesais, leidžiančiais tęsti projektą be pertraukų“, – sako „Citus“ direktorius Mantas Galdikas.

„Citus“ nuotr./Burbiškių miško slėnyje vykstančios statybos
„Citus“ nuotr./Burbiškių miško slėnyje vykstančios statybos

Pagrindiniai statybos darbai antrajame etape bus pradėti liepos–rugpjūčio mėn., o 80% statybos darbų baigtumo pažymą įmonė planuoja gauti 2021 m. II ketv. Šis etapas pareikalaus maždaug 9,6 mln. Eur investicijų; jame jau parduota daugiau nei 40% butų – 49 iš 119.

„Miško arduose“ planuojami trys A++ energinio efektyvumo klasės namai, kuriuose numatyta įrengti 286 butus. Po namais projektuojamos 328 automobilių parkavimo vietos. Bendros investicijos į projektą turėtų siekti apie 24 mln. eurų. „Miško ardų“ architektūrinius sprendinius sukūrė „Vilniaus architektūros studija“, o statybų valdymą vykdo „Citus Construction“.

Skaičiai ir faktai

  • Adresas – Burbiškių g. 6 Vilnius;
  • Butų skaičius: I etape – 105, II etape – 119, iš viso (planuojama) – 286;
  • Pastatų energinio efektyvumo klasė – A+;
  • Kambarių skaičiai ir butų plotai: 1–4 kamb.; 36–94 kv. m plotas (I etape); 36–102 kv. m (II etape);
  • Investicijos: I etapas – 8,3 mln. Eur, II etapas – 9,6 mln. Eur, viso (planuojama) – 23,8 mln. Eur;
  • Kiti sprendiniai: mažaaukštė statyba, dujinis šildymas, rekuperacinė vėdinimo sistema, „penthouse“ tipo butai, 9–40 kv. m ploto balkonai ir terasos;
  • Planuojamas bendras parkavimo vietų skaičius (stovėjimo aikštelėje po pastatais) – 328, dviračių saugojimo vietų skaičius – 148 bei atskira 60 vietų dviračių saugykla rekonstruotame buvusiame bunkeryje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką