Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 7d. 10:26

„Danske Bank“ Vilniuje atidarė Globalių paslaugų centro biurą

Biurų pastatas „S7“
Bendrovės nuotr. / Biurų pastatas „S7“

„Danske Bank“ sostinės Žvėryno rajone, verslo biurų „Saltoniškių 7“ centre, atidarė naują Globalių paslaugų centro biurą. Jame dirbs daugiau kaip 850 žmonių.

Keltis į naują pastatą bankui prireikė dėl planuojamo augimo. Teigiama, kad šiemet Lietuvoje darbuotojų skaičius pasieks 2,8 tūkst. Didžiausia plėtra numatoma būtent Globalių paslaugų centre.

Pirmąjį „Saltoniškių 7“ pastatą „Danske Bank“ darbuotojai pavadino „DC Pier“. Naujame biure „DC Pier“ įsikūrė Globalių paslaugų centro finansų ir rizikų valdymo, didžiųjų duomenų (angl. – big data), teisės, pirkimų, procesų tobulinimo, pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos, žmogiškųjų išteklių, kasdienių bankinių operacijų komandos.

Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio teigimu, naujų biurų pastatų atidarymas tapo ne pavieniais, o kasdieniai įvykiais.

„Jeigu anksčiau panašių renginių metu džiaugdavomės, kad dar vienas investuotojas atvyko į Lietuvą ir tai buvo neeiliniai įvykiai, o šiandien tai yra įprasta. Svarbu, kad Vilnius ir Lietuva įgavo stiprų investuotojų pasitikėjimą“, – biurų pastato atidaryme sakė jis.

Pasak „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro vadovės Rositos Vasilkevičiūtės, tai yra šeštas banko pastatas Vilniuje.

Šešių aukštų A energetinės klasės „DC Pier“ pastate įrengta apie 850 darbo vietų ir darbuotojams skirtų poilsio zonų. Pastatui suteiktas BREEAM vertinimo sertifikatas.

„Danske Bank“ kitąmet planuoja keltis į dar vieną, trečią iš keturių pastatų, statomų Saltoniškių gatvėje. Čia turėtų įsikurti dar 1,1 tūkst. žmonių, pastatą taip pat nuomosis „Danske Bank“ Globalių paslaugų centras.

Antrą biurų pastatą kvartale nuomosis telekomunikacijų bendrovė „Telia“, į kurį planuoja persikraustyti 2019 metų pradžioje. Teigiama, kad verslo centre įsikurs 1,2 tūkst. įmonės darbuotojų.

Planuojama, kad iš viso 2 ha ploto teritorijoje Saltoniškių gatvėje iškils 4 biurų pastatai. Iš viso į projektą numatyta investuoti per 100 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:43
01:56
00:12

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką