Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 18d. 13:57

„Eika“ sostinės Naujamiestyje statys dar 145 butus

„Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“
„Eika“ nuotr. / „Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“

Nekilnojamo turto plėtros įmonės „Eika“ vystomame projekte „Baltas lapas“ pradeda kilti dar trys projekto namai, kartu pradedami ir šio projekto II-ojo etapo butų pardavimai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pirmajame projekto etape jau parduota 75 proc. butų (89 butai iš 119), o II-asis projekto etapas butų pasiūlą Naujamiestyje papildys dar 145 butais.

Pirmąjį projekto etapą planuojama baigti 2020 metų I-ame ketvirtyje, o II-asis etapas turėtų būti baigtas 2021 m. I ketv. III-iąjį projekto etapą Aguonų gatvėje planuojama pradėti 2021 metų I ketv., o baigti visą projektą – 2022 metų pabaigoje.

„Eika“ nuotr./„Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“
„Eika“ nuotr./„Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“

Antrasis projekto etapas tęsiamas ties Mindaugo gatve, kuriame statomi 3 nauji daugiabučiai namai, kurių aukštingumas – nuo 4 iki 7 aukštų, juose suprojektuoti 145 butai, kurių dydis nuo 27 iki 86 kv. m.

Pasak „Eika“plėtros vadovo Martyno Žibūdos, „Baltas lapas“ – tai projektas, kuriame bus visi modernaus būsto patogumai, kuriuos ypatingai vertina šiuolaikinis miesto gyventojas – grindinis šildymas, aukštos lubos, dideli langai, aptverta ir kameromis stebima teritorija, dviračių saugyklos, požeminė parkavimo aikštelė bei žaidimų zonos vidiniame kieme. Projektas yra patogioje miesto vietoje, kur Naujamiestis ribojasi su Senamiesčiu, tad būsimieji naujakuriai galės mėgautis tiek senamiesčio šurmuliu, tiek Naujamiesčio jaukiomis kavinėmis ar urbanistinėmis erdvėmis.

„Eika“ nuotr./„Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“
„Eika“ nuotr./„Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“

Balto lapo gyventojai galės vakarus leisti ne tik savo balkonuose, bet ir vidiniame kieme, prie kiekvieno projekto etapo yra numatytos vaikų žaidimo aikštelės bei poilsio zonos paaugliams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Kiemuose augs ir žydės augalai ir medžiai, kad kiekvienas gyventojas galėtų džiaugtis ramybės oaze miesto centre.

Projekte be aptvertos teritorijos taip pat bus įrengiama vaizdo stebėjimo sistema kieme, prie įėjimų, įvažiavimo į požeminę parkavimo aikštelę, požeminėje parkavimo aikštelėje. Sistema numato galimybę butų savininkams kamerų vaizdą stebėti kompiuterio/telefonų ekranuose tiesiogiai. Požeminėje stovėjimo aikštelėje numatytos 231 stovėjimo vietos, kurias galės įsigyti ir savo automobilius saugiai laikyti visų trijų projekto etapų gyventojai.

„Eika“ nuotr./„Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“
„Eika“ nuotr./„Eika“ vystomas projektas „Baltas lapas“

Projekto architektūrinius sprendimus kūrė architektų grupė UAB „Unitectus“, kurių vizija buvo sukurti projektą įsiliejantį į senamiesčio ir Naujamiesčio architektūrą, bet kiekvieną namą su savitu charakteriu, stiliumi ar fasadu. „Baltas lapas“ atitinka A+ klasės reikalavimus. Butuose bus šilta ir jauku dėl grindinio šildymo, o dėl rekuperacinės sistemos oras namuose visada bus gaivus.

Projektas vystomas 1,26 ha. dydžio sklype, kuriame bus pastatyta 10 daugiabučių, o investicijos į visą projektą sieks 35,5 mln. EUR. Abiejų etapų kv. m. kaina nuo 1 900 EUR iki 3 400 EUR.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:30
01:16
01:39

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką