Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 13:54

„Hegelmann“ prie Kauno atidarė biurą, planuoja du kartus spartesnę sandėlių plėtrą

„Hegelmann" prie Kauno atidarė biurą, planuoja du kartus spartesnę sandėlių plėtrą
„Hegelmann" nuotr. / „Hegelmann" prie Kauno atidarė biurą, planuoja du kartus spartesnę sandėlių plėtrą

Vokietijos kapitalo bendrovė „Hegelmann Transporte" atidarė biurą prie Kauno ties magistrale į Klaipėdą – į modernų 4 000 kv. m ploto 500 darbo vietų biurą investavo 5 mln. eurų. Biuras iškilo plėtojamame komplekse, kuriame neseniai duris atvėrė ir „Hegelmann Logistics" antrasis 5300 kv. m sandėlis. Kartu su pirmuoju sandėliu komplekse jau pastatyta beveik 15 tūkst. kv. m – plotu artėjama prie projekto pusiaukelės, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Hegelmann Logistics" skelbia apie planus beveik du kartus padidinti plėtros apimtis – iki 2020 m. pabaigos pastatyti dar 2 naujus sandėlius, investuoti apie 5 mln. eurų. Į logistikos kompleksą 6 ha teritorijoje prie Kauno „Hegelmann Group" iš viso yra numačiusi investuoti 20 mln. eurų, bendras statinių plotas ateityje sieks 38 tūkst. kv. m. „Hegelmann Group" turi sandėlius Vokietijoje ir Prancūzijoje, toks projektas Lietuvoje yra pirmasis.

„Tarptautinė krovinių pervežimo ir logistikos bendrovių grupė „Hegelmann Group" turi filialus penkiolikoje šalių, tačiau būtent Lietuvos filialas yra vienas didžiausių ir strategiškai svarbiausių. Lietuvoje turime reikšmingų planų – atidarome biurą, toliau plėtojame „Hegelmann Logistics" logistikos centrą", – renginio metu sakė „Hegelmann Group" akcininkai Anton Hegelmann ir Siegfried Hegelmann.

Viename biure – kompetencijų centras

„Hegelmann Transporte" poreikį turėti vieną modernų biurą savo administracijai Lietuvoje identifikavo dar prieš ketverius metus. Intensyvios statybos vyko pastaruosius 1,5 metų, šiandien čia darbą pradeda transporto vadybos, ekspedicijos, dokumentų administravimo, finansų ir apskaitos, teisės, marketingo ir kiti skyriai.

„Hegelmann" nuotr./„Hegelmann" prie Kauno atidarė biurą, planuoja du kartus spartesnę sandėlių plėtrą
„Hegelmann" nuotr./„Hegelmann" prie Kauno atidarė biurą, planuoja du kartus spartesnę sandėlių plėtrą

„Naujo biuro atidarymas mums yra reikšmingas ir ilgai lauktas įvykis. Tiesa, kai pradėjome planuoti, tikėjomės, kad visas kompetencijas sutelksime viename pastate. Tuomet administracijoje buvo 200 darbuotojų, kurių šiandien yra jau kiek daugiau nei 500. Su šypsena tenka pripažinti, kad naujame biure liko 50 laisvų kėdžių, o autovežių ir transporto skyriaus darbuotojai vis dar dirba kituose biuruose Kaune", – sako „Hegelmann Transporte" generalinis direktorius Tomas Jurgelevičius.

Pasak T.Jurgelevičiaus, statant biurą, buvo parinkti modernūs sprendimai, kurie užtikrintų komfortą darbuotojams. Daug dėmesio skirta apšvietimui ir temperatūrai: įrengta sistema su oro stotele, realiu metu fiksuojanti oro sąlygas, atitinkamai valdanti pastato išorėje esančias žaliuzes, viduje esantys jutikliai reguliuoja apšvietimą, reaguoja į šilumos ar šalčio poreikį, įjungdami šildymą ar vėsinimą. Biure pastatyti ergonominiai baldai ir kruopščiai parinktas jų išdėstymas, į biurą galima patekti tik su įeigos kontrolės kortelėmis, automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta numerių nuskaitymo sistema.

Logistikos sandėlių plėtra spartės

Logistikos sandėlių plėtrą įgyvendina ir tolimesniu jų valdymu rūpinasi „Hegelmann Logistics" – per mažiau nei dvejus metus pradėjo veikti du sandėliai, kurių bendras plotas siekia 10 943 kv. m, lubų aukštingumas yra po 17 m., investuota 5,4 mln. eurų.

„Plėtodami logistikos centrą siekiame greitai ir lanksčiai reaguoti į logistikos paslaugų paklausą ir augančius klientų ir partnerių kriterijus. Judame teisinga kryptimi – šiuo metu pirmasis sandėlis yra visiškai užpildytas, esami klientai didina saugomų prekių srautus, be to, vedame naujas derybas su keliomis gamybos ir prekybos įmonėmis", – sako „Hegelmann Logistics" direktorius Andrius Šumskis.

Įgyvendinus pirmuosius sandėlių statybos etapus, „Hegelmann Logistics" anonsuoja didinanti plėtros apimtis – per metus planuoja pastatyti 2 naujus sandėlius, tai sudarys 10 600 kv. m, sieks apie 5 mln. eurų.

Rezultatus lėmė ekonomikos augimas Europoje

„Hegelmann Group" 2018 m. turėjo 2 100 vilkikų, 2 500 puspriekabių parką ir 2 800 vairuotojų, kurie nuvažiavo 255 mln. kilometrų. Šiuo metu grupė turi 3 300 vilkikų, 3 800 puspriekabių ir 4 300 vairuotojų, iki 2020 m. pabaigos planuojama šiuos skaičius padidinti iki 4 000 vilkikų, 4 500 puspriekabių ir 5 200 vairuotojų.

„Praėję metai tiek grupės, tiek Lietuvos mastu buvo sėkmingi – augimą lėmė ekonomikos pakilimas Vakarų Europoje, dėl ko buvo juntamas transporto trūkumas, į kurį tinkamu laiku sureagavome, atkakliai dirbome. Tiesa, 2019 m. pradžia rodo, kad transporto priemonių skaičius Vakarų Europoje susibalansavo, konkurencija didėja, mūsų pranašumu toliau išlieka operatyvumas, taip pat investicijos į inovacijas tiek naujoms paslaugoms kurti, tiek darbo vietų sąlygoms gerinti", – sako T.Jurgelevičius.

„Hegelmann Group" 2018 m. metus užbaigė 420 mln. eurų apyvarta, palyginimui, „Hegelmann Transporte" apyvarta pernai siekė 209,5 mln. eurų, grupės įmonėse Lietuvoje dirba daugiau nei 1500 darbuotojų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką