Dabar populiaru
15min be reklamos

„Homa“ pradeda 8 mln. vertės multifunkcinio patalpų centro statybas prie Vakarinio aplinkkelio

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Homa“ pradeda multifunkcinio biurų ir sandėlių patalpų centro („stock office“) statybas prie Vakarinio aplinkkelio Vilniuje, adresu Vakarinė g. 2. Planuojama pastatyti ir įrengti 6 tūkst. kvadratinių metrų dydžio patalpas. Numatoma investicija – 8 mln. Eurų, statybų pabaiga – 2023 m., rašoma pranešime žiniasklaidai.
„Homa“ pradeda multifunkcinio patalpų centro statybas prie Vakarinio aplinkkelio
„Homa“ pradeda multifunkcinio patalpų centro statybas prie Vakarinio aplinkkelio / Bendrovės nuotr.

„Vadinamojo „stock office“ arba multifunkcinio patalpų centro koncepcija užsienyje jau yra itin populiari, Lietuvoje dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Šis mūsų projektas – tai prekybos, ekspozicijos, sandėliavimo ir biurų patalpos po vienu stogu, kur verslai gali efektyviai vienoje vietoje vykdyti visą savo verslo ciklą, nuo sandėlio iki administravimo ir pardavimo. Tokių patalpų poreikis yra aiškiai matomas, nes jos užtikrina kito lygio verslo produktyvumą, o tam poreikis auga kartu su augančia ekonomika ir verslo valdymo kultūra.

Objekte patalpos bus sujungiamos korio principu, kas užtikrins sinergiją tarp skyrių, didins veiklos našumą, taip pat planuojame įrengti modifikuojamus patalpų blokus tam, kad patalpos kuo tikslingiau atlieptų kiekvieno verslo poreikius“, – komentuoja Jurgita Kveselaitė, „Homa Group“ vadovė.

Projektas bus statomas greta Vilniaus Vakarinio aplinkkelio, adresu Vakarinė g. 2. Pasak J.Kveselaitės, lokacija pasirinkta įvertinus, kad tokias patalpas renkasi verslai, kuriems geras susisiekimas su strateginėmis miesto vietomis ir patogus privažiavimas skirtingu transportu yra itin svarbus: „Ši vieta turės itin patogų privažiavimą nuo Vakarinio aplinkkelio, gerą susisiekimą su Ukmergės g., Vilniaus geležinkelio stotimi ir Tarptautiniu Vilniaus oro uostu. Be to, bus sukuriama galimybė sunkiajam transportui įvažiuoti į sandėlių vidų, automobilius parkuoti prie įėjimo“.

Projektas šiuo metu yra sertifikuojamas bendrovės UAB „Mepco“ tarptautiniam tvarių pastatų sertifikatui „BREEAM“ gauti. Šis sertifikatas įrodo, kad statomas objektas atitinka aukščiausius pastatų poveikio aplinkai ir žmonėms standartus. Sertifikatas pažymi, kad statant objektą bus užtikrinta geriausia aplinkosaugos praktika planuojant, projektuojant, statant ir eksploatuojant pastatus.

Projekto generalinis rangovas – bendrovė „Komandos dvasia“.

6 tūkst. kv. m. plote numatoma įrengti 12 lengvai modifikuojamų ir jungiamų patalpų blokų. „Homa Group“ vadovės teigimu, dalis patalpų jau rezervuotos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką